Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złodziej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Złodziej (/Temat-Zlodziej-23620)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- JereManU - 26-07-2008 21:44

Sniechu, nie powiedziałbym. Dla np. Czechów Polski w zrozumieniu jest bardzo łatwy, a w dodatku niedawno koncern Google uruchomił nieźle działający translator...


- Sniechu - 26-07-2008 21:45

No to nie mam pojęcia, ale myślę, że w miarę z upływającym czasem będzie coraz więcej śladów złodzieja. Można by zastawić na niego jakąś pułapkę, tylko to się łatwo mówi a trudniej zrobić


- mjs17 - 26-07-2008 21:47

zgadza się nie koniecznie to jest polak ale znając życie pewnie to polak tylko teraz pytanie jak zdobyć o nim jakieś informacje


- JereManU - 26-07-2008 21:49

A nie lepiej taką dyskusję prowadzić w bardziej zamkniętym dziale? Dla 'zaufanych' osób? Jeżeli w tej grupie by się znalazł łatwiej byłoby dotrzeć prawdy, a jeśli nie nie będzie znał wniosków jakie się nam nasuwają...


- mjs17 - 26-07-2008 21:51

w bardziej zamkniętym czyli gdzie


- BizNET - 26-07-2008 21:51

jestem prawie pewien że to polak. Komu chciało by się robić konta za granicą/ tłumaczyć strony/ czytać posty i to wszystko w języku obcym? Jeśli ktoś jest złodziejem i idzie na łatwiznę bo nie chce mu się za przeproszeniem dupy ruszyć do roboty to wątpię w to żeby chciało mu się odpalić słownik.

Mam pewien pomysł jak go ująć ale nie chciał bym tego publicznie głosić gdyż nie wiadomo czy ten ktoś właśnie nas nie czyta :evil:

Cytat:A nie lepiej taką dyskusję prowadzić w bardziej zamkniętym dziale? Dla 'zaufanych' osób? Jeżeli w tej grupie by się znalazł łatwiej byłoby dotrzeć prawdy, a jeśli nie nie będzie znał wniosków jakie się nam nasuwają...

Bardziej zamknięte? Ale dla kogo?/// dział dla zaufanych? Kto jest zaufany?
Mówisz troszkę bez zastanowienia :-)

Tu każdy może okazać się złodziejem, Gdy nie ma podejrzanych... to podejrzanym staje się każdy


- mjs17 - 26-07-2008 21:52

proponuję pw powysyłać :-))

albo dział zamknięty zrobić


- JereManU - 26-07-2008 21:53

BizNET może tymczasowy ukryty dział przecie na forum utworzyć dla danej grupy lub na hasło.

Złodziej jest zręczny. I nie zapominaj, iż okradł także ampostę.


- Sniechu - 26-07-2008 21:55

Żeby złapać złodzieja trzeba myśleć jak on :idea:


- JereManU - 26-07-2008 21:57

Zawsze okradają najbliżsi.