Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złodziej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Złodziej (/Temat-Zlodziej-23620)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- mjs17 - 26-07-2008 21:00

no właśnie może mieć bazę danych i to może być ta bazę z zetbux


- Sniechu - 26-07-2008 21:00

Ja mam na Zetbux.com mój adres AP, nikt mi nie zmienił, ale dzięki za ostrzeżenie, będę uważał. Pytanie do mrw111 i rafki'ego - w jakich bux'ach mieliście zmienione te adresy AP?


- mjs17 - 26-07-2008 21:03

mrw111 miał już to kilkakrotnie z tego co wiem a teraz my razem złożyliśmy się na refów w hotbux i dzisiaj kasa przyszła tylko nie na adres mrw111 tylko na tego gościa


- BizNET - 26-07-2008 21:06

Cytat:człowieka, którzy wykorzystał ap :arrow: [email protected] [email protected] se mi dostal do několika klikajd a nechává si na tento ap vyplácet mé výplaty,nikde krom tohoto zetbuxu nezměnil heslo,zřejmě proto,že tady jsem měla hodně refů na jiných klikačkách mám refů velmi málo. I dostał na kilka klikajd i pozostawia na tym ap zapłacić płatności, niezależnie od tego gdziekolwiek zetbuxu zmiany hasła, ponieważ prawdopodobnie tutaj miałem sporo refů innych klikačkách I refů bardzo niewiele.

prosím pokud víte,kdo používá tento ap Proszę jeśli wiesz, którzy używa ap :arrow: [email protected] [email protected] řekněte to,neokrádl pouze mě,ale i vás ,protože zde na zetbuxu mu vyděláváte 15 dolarů denně porozmawiać, neokrádl ale tylko do mnie, bo tu zetbuxu go vyděláváte 15 dolarów dziennie

To prosto ze słownika. Z tego co ja zrozumiałem user amposta też został ogolony. Tylko najciekawsze jest to że ktoś podmienia email a nie zmienia hasła. :evil2:


- Sniechu - 26-07-2008 21:06

Cholera. A nie da się jakoś namierzyć tego złodzieja? Ten adres AP jest najprawdopodobniej jego drugim, trzecim adresem, więc po tym się go nie namierzy, ale można by napisać do AP zapytanie, na jakie adresy AP złodziej przesyła kasę z tego roboczego. Może inne konto ma zweryfikowane.

[ Dodano: 2008-07-26, 22:08 ]
BizNET, najprawdopodobniej nie zmienia hasła, bo liczy na to, że użytkownik dalej będzie tam klikał i namawiał poleconych do klikania i zleci większą wypłatę niż po kradzieży konta.

A zresztą jakby zmienił hasło to użytkownik mógłby użyć opcji zapomnienie hasła, odzyskałby konto i uważałby na dalsze ataki a tak może się nawet nie zorientować do momentu wypłat z firmy, że ma zmieniony adres AP.


- BizNET - 26-07-2008 21:09

Ja osobiście stosuję metodę kartkową :-P Mam jedną stronę w notesie i tam zapisuję hasła buxów. W żadnym bux hasło się nie powtarza.

Taką metodą nikt mnie nie okradnie! Chyba że poprostu ktoś miał by moją kartkę lub z każdego buxa wyciągał by hasło. Ale to wbrew logice :-|


- BizNET - 26-07-2008 21:10

Cytat:BizNET, najprawdopodobniej nie zmienia hasła, bo liczy na to, że użytkownik dalej będzie tam klikał i namawiał poleconych do klikania i zleci większą wypłatę niż po kradzieży konta.

Niejaki amposta pisał że zarabia 15$ dziennie, czy więc złodziej nie połakomił by się na taki kąsek?


- mjs17 - 26-07-2008 21:11

BizNET pewnie dlatego tak robi aby nikt się nie dowiedział teraz patrz wejdzie sobie na konto zmieni adres i idzie wypłata dojdzie na jego konto to wiadomo ze osoba zmieni a on na następne się wkrada i ten sam adres daje a tak jakby hasło zmienił to tylko na jednym koncie by siedział albo by musiał tworzyć więcej kont AP


- mrw111 - 26-07-2008 21:12

Zmienił mi tak w zetbuxie i w buxhot..A wcześniej ktoś w zetbux, 07bux i fast2earn


- Sniechu - 26-07-2008 21:12

BizNET, ale gdyby amposta zorientował się, że złodziej zmienił hasło i ukradł mu konto, to skontaktowałby się z tymi poleconymi, z którymi by mógł i powiedział im,żeby nie klikali. Jak się niczego nie spodziewa to będzie jeszcze ich namawiał do klikania. A zresztą nie wiemy jak złodziejmyśli. Może ma jakiś ukryty plan.

[ Dodano: 2008-07-26, 22:13 ]
mrw111, a masz wszędzie takie same hasła?