Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złodziej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Złodziej (/Temat-Zlodziej-23620)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- mjs17 - 27-07-2008 23:08

banki działają na innej zasadzie mają połączenia szyfrowe czy coś takiego a w buxach jest zupełnie inaczej


- oscypek193 - 27-07-2008 23:11

Zapraszam do lektury:
http://www.pcworld.pl/artykuly/24770_1.html

Jest tam taka tabelka, a w niej:
Cytat:Cookies mogą ujawniać informacje o użytkowniku niepowołanym osobom.
Mit! Pliki cookies mogą być odczytywane jedynie przez witrynę, która utworzyła dany plik. A skoro internauta już raz dobrowolnie podał tam swoje dane, trudno mówić o niepowołanym dostępie.

Za pośrednictwem ciasteczek możliwe jest wykradanie danych z komputerów podłączonych do Internetu.
Mit! Cookies nie umożliwiają nieautoryzowanego dostępu do komputera, nie są programami i nie mają funkcji przeszukiwania zasobów komputera.

EDIT:
No ale jak czytam tak po necie, to ja już nie mam zdania


- Sniechu - 27-07-2008 23:31

To by nawet miało sens. Zanim Xnation dostał bana mówił coś o oszustwach i przekrętach evolucji, ale nie wykluczone, że to właśnie Xnation chciał zdobyć nasze cookiesy a zwalić wszystko na evolucję. Xnation przecież dostał nawet warna za używanie opcji you....


- oscypek193 - 27-07-2008 23:57

kapota, złodziej działa dalej, a my się zastanawiamy kto nim jest i jak tego dokonał.


EDIT:
Sprawdzałem ciacha swoje i nigdzie nie było haseł czy loginów z bux'ów


- unruhe7 - 28-07-2008 01:09

Jesli złodziej zdobywał by hasła poprzez włam na maila to jeśli macie poczte gmail (nie wiem jak jest w innych pocztach) to można sprawdzic z jakiego ip było ostatnich bodajże 5 logowań.Wiec najlepiej po włamie do jakiegos buxa sprawdzić z jakich ip było logowanie na poczte.
Może to pomoże go namierzyć...


- Sniechu - 28-07-2008 11:59

Kolejny atak, tym razem na buxear, niestety nie zmieniłem adresu AP przy zlecaniu wypłaty. Mój błąd, ale napisałem do admina w tej sprawie i powinno być ok. Miałem ten adres: [email protected].

Wynika z tego, że złodziej atakuje na różnych skryptach, bo przecież buxear i zetbux mają rózne skrypty.


- BizNET - 28-07-2008 12:03

Przez SB można wejść do MYSQL jeśli ktoś się na tym zna. Evolucja używał do ciastek swojego podpisu, wrzucił obrazek który generował automatyczne włączenie się a zamiast obrazka był link do skryptu. Proste prawda ?


- Sniechu - 28-07-2008 13:31

Znowu miałem atak tego hakera, tym razem w 07bux, ale tam już nawet nie liczę na wypłatę Undecided


- Guest - 28-07-2008 15:19

Sytuacja jest w tym dziwna, że atakowane są wciąż te same osoby :?:


- Sniechu - 28-07-2008 15:39

[b:-|04d79462b]Gość, który pisał pode mną,[/b:-|04d79462b] nie tylko te same - mnie dopiero dzisiaj zaatakował, więc byłem tak jakby "świeżym celem". Wcześniej nigdzie nie miałem tego ataku.