Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewniaki by Pogrebniak - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pewniaki by Pogrebniak (/Temat-Pewniaki-by-Pogrebniak-23610)

Strony: 1 2


Pewniaki by Pogrebniak - Pogrebniak - 26-07-2008 07:24

W moim temacie będę przedstawiał mecze, które według mnie są bardzo pewne :-P

Typy na dziś:

Manchester United - Kaizer Chiefs
Typ - Typ: 1 1,40
Chengdu Blades - Chelsea FC
Typ - Typ: 2 1,15
Aston Villa - Odense BK
Typ - Typ: 1 1,25
Deportivo La Coruna - Hapoel Beni Sakhnin
Typ - Typ: 1 1,15
Dundee United - FC Barcelona
Typ - Typ: 2 1,30
FC Basel - AC Bellinzona
Typ - Typ: 1 1,25

AKO: 3,76 :-o


- Bati_919 - 26-07-2008 21:44

Pogrebniak, takich typow lepiej nie podawac. Nie wiem czy weszly, czy nie, ale wprowadzasz ludzi w blad. Granie tasiemcow to domena ludzi niedoswiadczonych, a przeciez twierdzisz, ze grasz juz kilka lat. Lepiej grac 2-3 mecze na ako 2.0, dobrze je przeanalizowac i szykowac sie na wyplate. Pozdro :->


- Kolekcjoner - 27-07-2008 07:37

Cytat:Pogrebniak, takich typow lepiej nie podawac. Nie wiem czy weszly, czy nie, ale wprowadzasz ludzi w blad. Granie tasiemcow to domena ludzi niedoswiadczonych, a przeciez twierdzisz, ze grasz juz kilka lat. Lepiej grac 2-3 mecze na ako 2.0, dobrze je przeanalizowac i szykowac sie na wyplate. Pozdro

To jest jego taktyka. Wygrałeś z nim, to nie oznacza, że masz prawo krytykowania sromotnie jego typy. Każdy gra jak gra, tak samo można powiedzieć, że granie ako. 2.0 też jest tak samo ryzykowne jak taktyka pogrebniaka.


- Pogrebniak - 27-07-2008 07:59

Bati_919 napisał(a):Pogrebniak, takich typow lepiej nie podawac. Nie wiem czy weszly, czy nie, ale wprowadzasz ludzi w blad. Granie tasiemcow to domena ludzi niedoswiadczonych, a przeciez twierdzisz, ze grasz juz kilka lat. Lepiej grac 2-3 mecze na ako 2.0, dobrze je przeanalizowac i szykowac sie na wyplate. Pozdro :->

to nie prawda co mówisz, jeżeli ktoś się zna dobrze to z tasiemców można wyciągnąć kasę o ile ktoś jest doświadczony, granie 2,3 zakładami na AKO 2-3 też jest dobre, no ale jak są np EL do pucharu EUFA gdzie jest 30 meczów w tym samym dniu no i + tenis to wtedy ja puszczam tasiemce 8-10 zdarzeń, ja tak ostatnio zrobiłem i wyszedłem na + :-P


poza tym wszystkie moje typy trafione 8-)


- krzysiek349 - 27-07-2008 11:23

Heh dawaj więcej :->


- Pogrebniak - 31-07-2008 09:24

Może jest ktoś zainteresowany kupnem pewniaków na dziś :-P Odstąpię je za 10zł na AP lub PP ;-)
Typów jest 4(2 z piłki nożnej, 2 z tenisa). Kurs około 5 w zależności od buka. Kursy od 1,20 do 1,90
Typy na 100% wejdą :-)
W razie gdyby nie weszły zwracam kasę, choć nie ma takiej możliwości by nie weszły :-P
Jest możliwość zapłaty jutro jak mecze się już odbędą.
Jeśli jest ktoś zainteresowany zarobieniem kasy to proszę o PW gdzieś tak do 15.00 bo później może mnie nie być :-)


- surprise666 - 31-07-2008 15:09

@UP

Skoro to są 100% pewne typy to na twoim miejscu sprzedałbym dom,samochodów,psa :-? , i jeszcze wziąłbym pożyczkę na 200 tysięcy na kredyt i to wszystko postawił na te typy


Co jeśli ja bym od ciebie kupił te typy postawił na nie 100zł i by nie weszło?
Zwróciłbyś mi tą kase?


Według mnie nigdy nie ma gwarancji 100% wygranego kuponu.
Chyba że to fixy


- Pogrebniak - 31-07-2008 15:42

po tym jak zaczną się mecze umieszczę je w tym temacie i wtedy zobaczysz że to były pewne typy :-P


- surprise666 - 31-07-2008 19:40

Spoko jeśli będą wejdą i następnym razem znów będziesz miał pewne typy.Daj znać 8-)


- mrw111 - 31-07-2008 19:54

No i typów nie podał. Pięknie!!!