Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
historia zetbux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: historia zetbux (/Temat-historia-zetbux-23568)

Strony: 1 2 3


- makaj - 22-07-2008 21:16

No to daj linka do tematu.


- BizNET - 22-07-2008 21:19

temat był wrzucony kilka ładnych miesięcy temu. trzeba by użyć opcji szukaj na forum, screen dawałem w fotosik.pl tak więc pod taką frazą możecie szukać.


- Sniechu - 22-07-2008 21:42

Tomsh, ja nie podniosę minimum, ale na stronce jest robiona ankieta czy podnieść minimum czy nie. Na razie 99% jest przeciw a tylko 1% chce podniesienia minimum, ale bądźmy dobrej myśli...


- audia4 - 23-07-2008 06:56

Tak właśnie myślałem... Skądś znałem ten styl grafiki tylko nie mogłem sobie przypomnieć kto tak robi :-> teraz wiem :arrow:


- tomciozet - 23-07-2008 08:49

BizNET napisał(a):Tomciozet zaproponował nazwę zetbux, ze względu jego nicku ZET
I wszystko jasne... :-> :->


- BizNET - 23-07-2008 09:11

rafki też jest dosyć spostrzegawczy... pisał do mnie na gg czy nie ja robiłem grafę :-P


- mrw111 - 23-07-2008 09:30

Tak na marginesie 6minut temu dostałem wypłatę Big Grin Zażądałem wczoraj ok. 14 :-)


- Sniechu - 23-07-2008 12:16

BizNET, powiem szczerze, że odkąd zapisałem się do zetbuxa to od razu w oczy rzuciła się fajna grafika. Bardzo podoba mi się logo zetbuxa, banner i button. Wolę strony z ciemnym tłem, dlatego Zetbux ma u mnie + :idea:


- audia4 - 23-07-2008 15:11

BizNET napisał(a):rafki też jest dosyć spostrzegawczy... pisał do mnie na gg czy nie ja robiłem grafę :-P

śie ma tą pamięć xD


- rafki - 23-07-2008 19:51

no bo tamto logo zarabiam.com bylo podobne do loga na zetbux. a, no i tak szczerze [nie chce cie tu obrazac, czy cos, to tylko rada] poczytaj troche tutoriali, bo takie robienie grafiki to i 8latek umie... bo przez takie zalozenie:
nie czytam tutoriali, po prostu mieszam warstey az bedzie ok.
nigdy sie czegos pozadnego nie nauczysz... Wink
z reszta, jak chcesz troche o grafice pogadac to wal na gg. albo do jeremanu Big Grin