Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
historia zetbux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: historia zetbux (/Temat-historia-zetbux-23568)

Strony: 1 2 3


historia zetbux - BizNET - 22-07-2008 20:55

długo zastanawiałem się czy wklepać ten temat ale stwierdziłem że mogę Wam nieco pomóc.

Pewnego dnia z tomciozetem rozmawialiśmy o tym i o tamtym i do głowy wskoczył nam pomysł by zrobić buxa. wszystko dokładnie zaplanowaliśmy. Tomciozet zaproponował nazwę zetbux, ze względu jego nicku :-> ZET :idea: Umówiliśmy się że ja robię grafikę a Tomciozet będzie odpisywał, wypłacał itd.

Po jakimś czasie gdy grafikę skończyłem napisałem do Tomka a on odpisał mi że nie jest w stanie podjąć się tego zadania, praca, brak czasu i masa obowiązków. Długo nie wiedziałem co zrobić, sam tego prowadzić nie mogłem ponieważ nie znam zbytnio języka angielskiego. Bałem się również zainwestować swoje pieniądze na wypłaty. No i to wiąże sie z pewnym ryzykiem gdyż wiemy że buxy nie są legalne.
Napisałem temat na jakimś forum zagranicznym i po jakimś czasie dostałem maila iż jest chętny na przejęcie tego bux. Pan podał się za niejakiego Hannesa z niemiec, pisał w języku niemieckim.

Po kilku mailach postanowił że bierze całość tylko warunek to zainstalowanie całego skryptu, grafiki itd. Poprostu oddanie gotowego buxa.
Naprawdę koleś bardzo dobrze mi zapłacił.

Kiedyś również dostałem maila by postawić forum do zeta i chyba również podejmę się tej pracy, dla tego może już niebawem będzie nowe forum. Z rozmów z tym panem wnioskuje że nie jest on młody oraz to że bardzo poważnie do tego podchodzi


W razie jakichś pytań proszę pisać, w miarę możliwości to co będę wiedział to odpowiem. Jeśli coś będzie nie tak ale to coś poważnego lub sprawa grupowa mogę napisać prywatną wiadomość, lecz prosił bym nie pisać do mnie: nie dostałem wypłaty! napisz do niego to i to! W żadnym przypadku! Nie chcę nadużywać kontaktu z tym człowiekiem w sprawach błahych

PS. Podoba Wam się designg ?

Pozdro :-)


Re: historia zetbux - makaj - 22-07-2008 21:00

BizNET napisał(a):długo zastanawiałem się czy wklepać ten temat

I co Cię skłoniło? 8-)


- Tomsh - 22-07-2008 21:01

No no, ciekawa historia :-) Nie domyśliłbym się że to wasza sprawka Tongue
BizNET napisał(a):Naprawdę koleś bardzo dobrze mi zapłacił.
To zdanie mi się podoba :-P
BizNET napisał(a):Z rozmów z tym panem wnioskuje że nie jest on młody oraz to że bardzo poważnie do tego podchodzi
Czyli opłaca się tam zainwestowac?


- BizNET - 22-07-2008 21:03

Cytat:I co Cię skłoniło? 8-)

Więcej dobrego z tego niż złego. Dzięki mnie macie przewagę i wiecie o pewnych rzeczach, które może pomogą wam zarabiać w tej firmie.


Cytat:Czyli opłaca się tam zainwestowac?

Osobiście jestem zdania by nie inwestować wcale w buxy. Tu od mojej zasady również nie ma wyjątków.


- Tomsh - 22-07-2008 21:06

BizNET napisał(a):Osobiście jestem zdania by nie inwestować wcale w buxy. Tu od mojej zasady również nie ma wyjątków.
A więc (troche odbiegając od tematu) w co radzisz inwestowac? Cyz wogole piniądze trzymac w skarpecie? Tongue
BizNET napisał(a):Pan podał się za niejakiego Hannesa z niemiec, pisał w języku niemieckim.
To jak Ty się z nim dogadałes? (pewnie Tomciozet:-P)


- Sniechu - 22-07-2008 21:06

Tomsh napisał(a):Czyli opłaca się tam zainwestowac?

Ja jestem za podniesieniem minimum do 10$ i gdy zainwestujesz w tego buxa to będziesz tego samego zdania co ja. Przy minimum 4$ dużo ludzi zleca wypłaty i trzeba bardzo długo na nie czekać. Zwiększenie minimum do 10$ pomogłoby takim użytkownikom tego buxa jak ja, uzbierać 10$ żaden problem a i szybsze wypłaty są dosyć ważne.


- BizNET - 22-07-2008 21:08

Cytat:A więc (troche odbiegając od tematu) w co radzisz inwestowac? Cyz wogole piniądze trzymac w skarpecie? Tongue

Trudno się przyznać ale trochę boję się ryzyka a inwestowanie w bux to jedna wielka loteria. Ja zarabiam na rzeczach pewnych: grafika, projektowanie reklam, design portali, oraz głównie moje dochody pochodzą od reklam google adsense. Mam kilka swoich portali a na nich reklamy.


Cytat:Cyz wogole piniądze trzymac w skarpecie?

korzystać z nich!! :-> kupić to ,tamto :idea:


- JereManU - 22-07-2008 21:09

Skrypt jest zakupiony legalnie?

BizNET napisał(a):Napisałem temat na jakimś forum zagranicznym i po jakimś czasie dostałem maila iż jest chętny na przejęcie tego bux. Pan podał się za niejakiego Hannesa z niemiec, pisał w języku niemieckim.

Na jakim jeśli można wiedzieć?

Tylko jedna osoba się zgłosiła?


- Tomsh - 22-07-2008 21:10

NO tak, ale ty nie podniesiesz minimum.... I wkoncu Ty Sniechu, polecasz tam inwestowac, czy dopiero gdy podniosa minimum do 10$?


- BizNET - 22-07-2008 21:15

Cytat:Skrypt jest zakupiony legalnie?

Z tego co słyszałem skrypty bux są bezpłatne a że stronki takie jak Yourbux (czy coś w tym stylu) biorą za to pieniądze nie jest ok. Nie widziałem żadnych praw autorskich.

Dokładniej tą sprawę możesz zbadać pisząc do samego Hannesa


Cytat:Na jakim jeśli można wiedzieć?

napewno na forum firmy buxa.in i jeszcze na jakimś lecz nazwy już nie pamiętam. W temacie dałem screena buxa (w logu nie był wpisany adres)

Cytat:Tylko jedna osoba się zgłosiła?
Tak