Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs - Nabory. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konkurs - Nabory. (/Temat-Konkurs-Nabory-23549)



Konkurs - Nabory. - BizNET - 21-07-2008 20:42

Witam

Ogłaszam nabory do konkursu "licytacja minimalnej kwoty"

W tym wydaniu aby dostać możliwość oddania swojego typu musisz wpłacić 1zł na konto forum, po czym wygrany bierze całość zebranej gotówki.

Jest możliwość oddania więcej niż jednego typu! Wystarczy że wyślesz odpowiednią kwotę, dzięki czemu dostajesz proporcjonalnie więcej możliwości oddania typów.

Maksymalnie można wykupić 10 typów ( płatność : 10zł)

Zbieramy pieniądze do jutra do jutra 22 lipca 2008 do godziny 20
Jeśli nie będzie powyżej 10 wykupionych typów i 2 uczestników, odwołujemy konkurs a wpłaty zostają zwrócone do właścicieli. Nie zgłoszenie się minimum osób oznacza również koniec takich konkursów w przyszłości

konto ap: [email protected]

Szczegóły konkursu niebawem :-)


- rafki - 21-07-2008 21:22

BizNET napisał(a):kowalczykmich

to ty jestes konrad puchala czy kowalczyk michal? :idea:

a tak na marginesie, moze jakis inny konkurs niz to licytyowanie? :oops:


- BizNET - 21-07-2008 22:42

Cytat:to ty jestes konrad puchala czy kowalczyk michal?

Pamiętasz jak raz na forum pisałem o anonimowości? Jestem totalnie oddzielony od świata wirtualnego :-) nikt nie jest w stanie powiedzieć ile mam lat, gdzie mieszkam a nawet moje prawdziwe imię, czy mój prywatny numer gg. Jakiś czas temu odizolowałem się od świata wirtualnego

Jeśli chodzi o konkurs może masz rację. postaram się wymyślić coś bardziej unikalnego


- Zcna - 21-07-2008 22:45

Nie jesteś totalnie odzielony wystarczy że jesteś połączony i już nie jesteś anonimowy i zawsze znajdzie się ktoś kto powie gdzie mieszkasz :-| :-(


- moody - 22-07-2008 12:03

Xonic, mógłbyś dokładniej wytłumaczyć na czym ten konkurs będzie polegał? To będzie to samo co ostatnio czy coś innego?


- DaGoor - 22-07-2008 22:29

i co z konkursem? będzie czy nie będzie Tongue


- BizNET - 25-07-2008 11:38

nie będzie :-P

pieniądze zwrócone


Konkurs - Nabory. - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.