Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sporo propozycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: sporo propozycji (/Temat-sporo-propozycji-23543)

Strony: 1 2


sporo propozycji - rafki - 21-07-2008 12:41

w zwiazku ze forum jest tak malo rozbudowane, postanowilem napisac te sugestie. masz czas? poczytaj. nie masz czasu? poczytaj.

1. trzeba dodac jakis mod w stylu karma, albo piwo... pomoglo by to rozrozniac dobrych, a zlych userow Tongue
najlepiej jak by byl mod karmy, bo tam mozna dawac pkt ujemne i dodatnie... Wink

2. nowe rangi. webmastera usunac, sponsora tez. powod? malo userow w tych grupach, no i ksonik nikomu ich wiecej nie daje. tzn chcialem dac donacje ale nie, wiec rangi nie bedzie.
propozcje rang:

tester - ranga do 20postow, po tym zwykly user
biznesmen - od 1000postow
user miesiaca [moze nominowany wg. ilosci pnt dodatnich - karma?]
mini mod - ranga testowa LUB maly moderator ktory obsluzy max 3 dzialy?
mini admin - wiadomo, nominowany z rangi mod, bardzo zasluzony i zaufany...

3. nowy theme, niekoniecznie robiony przez ksonika, tym razem ciemniejszy...

4. pozadek w emotkach. zeby :-) bylo usmiechem a :.evil: jakims diabelkiem, zla emotka etc. wiecie o co kaman... Wink

5. wiecej konkursow

6. reklama forum na szeroka skale...

7. zmiana hostingu.

8. forum trzeba rozruszac, zeby nie bylo tylko o biznesach, buxach etc...

to tyle. wiem ze cos jeszcze mam w czerepiu, ale nie moge sobie przypomniec. napisze jak bede znow trzezwy Big Grin

wypowiadajcie sie, co o tym wszystkim myslicie... Wink


- BizNET - 21-07-2008 12:53

1. dzięki temu będzie masa tekstów (dasz mi +?,) oraz ogólne nabijanie sobie pkt. A jeśli są nabijane to nic nie warte. Skoro nic nie warte to po co je dawać?

2 webmaster zmienię może na WM ?

3. uważam że ten jest dosyć czytelny

4. tu się zgodzę, zmienimy całkiem emoty na podstawowe

5 i 6 opłacisz te 2 opcje? Ja nie dla czego? Ponieważ nie czerpię korzyści z tego forum by jeszcze do niego dokładać

7. tak! bez wątpienia

8. Czym? chcesz zrobić dyskoteki? Moim zdaniem forum po to nazywa się "zarabianie w necie" by były tu tematy na ten temat. Nie wiem może się mylę

Jak reszta?


- Marszalll - 21-07-2008 12:55

rafki,
1. motyw by było fajnie zmienić.. :-P
2. więcej konkursów... też....
A co do reszty sie nie wypowiadam.. (według mnie to już za duże zmiany i nie wszystkim mogły bu sie spodobać)


- rafki - 21-07-2008 13:11

BizNET:

1. to by sie wprowadzilo wzmianke w regulaminie, ze to i to... pozniej by sie moda karmy jakos zmodowalo zeby mozna np. dac max 5karm w ciagu 12h...

2. wm - wlatcy moch? Tongue

3. ale to by byl drugi theme, user by wybieral z wlasnej woli ten drugi... Wink

5. nikt ci nie kaze dokladac. przeciez te konkursy niekoniecznie musza byc wynagradzane kasa... Wink

6. moze i tak...

8. tak, chce zrobic dyskoteki... Rolleyes


- DSTR - 21-07-2008 13:16

1. Mogło to być i dobre, za danie plusa bez powodu, lub proszenie o niego - ban na IP :mrgreen:

2. Niech zostaną takie jakie są, są OK ;-)

3. Ten theme może być, chodź, mogło by się przydać trochę "świeżości"... Niebieski jest przereklamowany :-P Na każdym forum jest tak samo. Może zielony? Ciekawy kolor :-D

4. Co racja to racja ;-)

5. Ale tylko gdy będą na nie składki - no chyba że będziesz na nie łożył kasę?

6. Tu też jakaś składka? Darowizna? hm... No przecież za darmo reklamować forum nie będą :-?

7. Przydało by się...

8. Przecież to jest forum o zarabianiu w sieci! Jak chcesz nie tylko o biznesach to zapraszam na na forum wielotematyczne (np. forumowisko :-P ) chodź może jeden dział "nie na temat" mógł by być? Albo nie... nie wiem :-|


- Marszalll - 21-07-2008 13:27

DSTR, z reklamowaniem to mogło by być tak, że przecież każdy na tym forum ma jakiś pieniądze zarobiona w polskich firmach typy zlotoweczka czy bitmails a i tam możnaby było dawać reklamy :-| :-|

Chyhba, że to za mała skala


- DSTR - 21-07-2008 13:40

nie każdy, ja nie mam :-P wszystko wydałem :-| i pousuwałem konta... Ale w sumie, pomysł mógłby być, ale kto by poświęcił swoją kase? To nierealne ;-) A z resztą, w polskich firmach bez poleconych zarobisz tylko jakieś grosze...


- moody - 21-07-2008 13:47

Z tego wszystkiego mi osobiście brakuje tylko konkursów. Xonic nie chcesz dokładać, to jasne, więc można zrobić wpisowe - konkurs jakiś, kto chce brać udział wpłaca np. skromne 0.5$ i z tego się robi pule nagród. I wszyscy zadowoleni.

Wygląd forum jest ok, reklama chyba niepotrzebna, bo i tak to forum jest w necie najlepsze, rangi to szczegół, mało kto na to raczej zwraca uwagę, emoty mi się podobają.
A co do "karmy" to uważam, że byłby to niepotrzebny problem, kto chce się pobawić w złego chłopca niech se zagra w dobre RPG :idea:


- rafki - 21-07-2008 16:03

a, i jak nie karma, to moze jakies komentarze w profilu?


- JereManU - 21-07-2008 16:15

Piwa nie byłby złe, mam nadzieję, że mamy rozsądnych userów...

Rangi można obecne pozostawić.

Styl forum nie jest zły.

Emoty - tak, choć do tych w sumie się też przyzwyczaiłem...

Hosting - zdecydowanie.

Tematyka - taka jak jest, nie trzeba dodawać żadnych dupereli.