Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak otrzymać wypłatę z Buxear.com? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak otrzymać wypłatę z Buxear.com? (/Temat-Jak-otrzymac-wyplate-z-Buxear-com-23527)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- dzelagr - 07-08-2008 22:13

BizNET napisał(a):o dzieleniu mowa a kasy jeszcze nie ma :->

Zależy od humoru w dniu wypłaty może być tak że 2$ na pół albo po 2$ :idea:

to jak dostaniesz wypłatę to napisz to sniechu i DSTR na pewno Ci poprawią humor i kto wie... może więcej dostaną... :-) :idea:


- Sniechu - 07-08-2008 22:13

BizNET, a ile zleciłeś? Zazwyczaj jest tak, że ten oszust (oczywiście mowa o adminie buxear :idea:-) wypłaca te mniejsze sumki a większe zostawia na później (miejmy nadzieję, że później i tak je wypłaca)
dzelagr, myślę, że jak dostanie wypłatę z buxear to nie będzie trzeba mu poprawiać humoru :idea:


- cpunek - 07-08-2008 23:07

ZAJEBI... czekalem niecale 2 dni i kasa na AP :-) od 6/8/2008 godzina 10:00 do 7/8/2008 dokladnie o 19:30 dostalem $$ czyli 31h 30min i sie udalo

dzieki za podanie sposoba :-) WIELKI :arrow: ci sie nalezy :-)
ju znie klikam tam bo nie wiadomo czy 2raz sie udaTongue hahah
GOOD JOB


- Pogrebniak - 08-08-2008 08:52

a jeszcze nie dostałem kasy, czekam 45h, mam nadzieję że dzisiaj przyjdzie :-|


- DSTR - 08-08-2008 11:33

Taaa, sniechu, zakładamy spółkę i bierzemy 10% kasy co ludzie z tej firmy dostali :-> i dzielimy ją między sobą :mrgreen: Btw. ja jeszcze swojej sumki nie dostałem... :?:

PS. cpunek, piwem się nie podzielimy, prawdziwy mężczyzna nie dzieli się piwem! :mrgreen:

PS2. Wiecie, że mi refki jeszcze reklamy klikają :-? boty czy bezmózgie barany :-P ?


- Marszalll - 08-08-2008 11:58

ja zaraz wstawię dowód d 2 wypłaty z 2 konta...
DSTR, tobie jestem skłonny dać jakieś 1.5$ :-|
Inni też powinni tak zrobić..... :arrow:


- dzelagr - 08-08-2008 12:36

a mi brakuje 1 cent do minimum :-(


- Marszalll - 08-08-2008 14:45

dzelagr napisał(a):a mi brakuje 1 cent do minimum :-(
daj reflinka to sie zarejestruje i doklikam


- dzelagr - 08-08-2008 16:35

MarSZaL napisał(a):
dzelagr napisał(a):a mi brakuje 1 cent do minimum :-(
daj reflinka to sie zarejestruje i doklikam

zleciłam wypłate :-) dzięki MarSZal


- BizNET - 08-08-2008 18:59

Cytat:BizNET, a ile zleciłeś? Zazwyczaj jest tak, że ten oszust (oczywiście mowa o adminie buxear :idea: ) wypłaca te mniejsze sumki a większe zostawia na później (miejmy nadzieję, że później i tak je wypłaca)

Zleciłem 24$ :-P

Teraz pytanie czy suma 24$ to dużo dla admina bearbux? :-P Jesli to dla niego duzo mamy do czynienia z adminem za "dychę" :idea: