Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak otrzymać wypłatę z Buxear.com? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak otrzymać wypłatę z Buxear.com? (/Temat-Jak-otrzymac-wyplate-z-Buxear-com-23527)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Jak otrzymać wypłatę z Buxear.com? - Sniechu - 05-08-2008 09:50

Witam!
Kilka dni temu DSTR podsunął mi pewien pomysł (nie tylko mi), żeby wejść na stronę buxear.com przez ten oto link http://buxear.com/payme.php?convert=cash. Napisał, że admin na 100% kapnie się, ale nie mógł wiedzieć, że admin jest tak naiwny, że myśli, że wypłaty zlecają tylko użytkownicy premium. Żeby zlecić wypłatę musicie kliknąć w powyższy link (MUSICIE BYĆ ZALOGOWANI I MIEĆ NA KONCIE WYMAGANE MINIMUM 5$!!!) i później już tylko sprawdzić w Historii czy wypłata jest zaksięgowana. Jest to sposób DSTR, ja go tylko rozpowszechniam, żeby wszyscy mogli otrzymać wypłatę. UWAGA! nie gwarantuję, że otrzymacie swoją wypłatę. Ja swoją otrzymałem właśnie w ten sposób i dowód jest w dziale zapłaciły!!!


- Zcna - 05-08-2008 09:53

Działa ale czy dostane wypłate wątpie
ile czekałeś na wypłate tak zleconą ?


- Sniechu - 05-08-2008 09:54

Zcna, czekałem od 02.08 a dostałem 04.08, więc dwa dni :idea:


- Zcna - 05-08-2008 09:56

Jak dostane to będzie zajebiście oby to była skuteczna metoda i oby sie admin nie skapł. On leciał w kulki tyle czasu to mu się należy frajer ten Admin tyle scamów już miał i jeszcze oszukuje.


- Sniechu - 05-08-2008 09:58

Zcna, życzę Tobie i wszystkim z tego forum (a szczególnie rafkiemu, bo wisi mi refback z tej złodziejskiej firmy :idea: ) aby otrzymali swoje uczciwie zarobione pieniądze (jak klikaliśmy to się dało wypłacać) tak jak ja.


- Zcna - 05-08-2008 10:00

No oby jak jak dostane wypłate to dostane 6,95$ dokładnie tyle ile tam zainwestowałem :->


- krolu116 - 05-08-2008 11:11

No zobaczymy jak będzie. Ja tak dawniej robiłem na buxach tylko do reklam, nie wypłacono mi :idea:


- DSTR - 05-08-2008 12:20

Sniechu, dostałeś wypłatę tak zleconą? Wow :-| ciekawe czy ja też dostane...


- Marszalll - 05-08-2008 12:49

ja wlasnie wlazlem przez tel link i patrze a ytam wypłacone ponad 8 $ wchodzę na alert pay i widzę to b$... zaraz wrzucę dowód do odpowiedniego działu.


- Pogrebniak - 05-08-2008 13:30

a ile czekaliście na wypłatę poprzez ten sposób ???