Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konkurs- Wylicytuj najmniejszą kwotę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: konkurs- Wylicytuj najmniejszą kwotę! (/Temat-konkurs-Wylicytuj-najmniejsza-kwote-23526)

Strony: 1 2


konkurs- Wylicytuj najmniejszą kwotę! - BizNET - 20-07-2008 11:42

Konkurs forumowy!


Zasady są proste:
Wygrywa osoba która wylicytuje najmniejszą możliwą kwotę wygrywa, ale uwaga! Kwota ta musi być najmniejszą kolejną! Czyli przedstawię to na przykładzie:

Bartek daje 10zł
Ala daje 9.95zł
Tomek daje 9,99
Ola daje: 8,50zł

Z tego powyższego przykładu wygrywa Tomek gdyż dał najmniejszą kolejną, (10zł;9,99zł;9,98zł;9,97 itd)
Najmniejszą liczbę rzeczywistą dała Ola lecz jej liczba była "nie kolejna"

Zasady choć na pozór zagmatwane są bardzo proste.


KWOTA od której zaczynamy licytację: 10ZŁ
Ja daję 10zł a wy w dół (9,99; 9,98; 9,97; 9,96 itd)


NAGRODA: symboliczne 1$, dla czego tak mało? Jest to pierwszy konkurs, wersja beta. chcę sprawdzić czy te zasady okażą się atrakcyjne, oraz to taki moment w którym możecie załapać o co dokładnie chodzi. W kolejnych etapach zagramy o grubszą kasę.

Wygrana wysłana będzie na konto w AP

CZAS:
Konkurs trwa do dziś do godziny 23:00

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie mi typowanej kwoty na PW. Każdy user ma 1 szansę. Uwaga: pisząc do mnie pw proszę jako tytuł wpisać "konkurs" a w wiadomości typowaną kwotę

Niech wygra najlepszy!

UWAGA. Komunikowanie się między sobą w sprawie typowanych kwot, wiąże się z dyskwalifikacją na wszystkie kolejne etapy konkursu.

W razie pytań proszę pisać pod tematem. :-)


- evolucja - 20-07-2008 14:39

a co jak by tomek dał 9.98?


- BizNET - 20-07-2008 14:49

Wygrał by bartek 8-)


- evolucja - 20-07-2008 14:56

głupie troche ale piszę się :idea:


- BizNET - 20-07-2008 15:49

skoro głupie to się nie pisz... każe Ci ktoś?


- Marszalll - 20-07-2008 22:31

to kto wygrał??


- BizNET - 21-07-2008 11:48

Wygrał DaGor! :-D gratuluję!
Obstawił kwotę 9,94 !

Udział wzięło 15 członków forum

Bardzo podobało mi się rozumowanie moody ponieważ wziął to bardziej logicznie niż losowo. I mogę powiedzieć że gdyby nie on nie było by żadnego zwycięzcy. Dał on kwotę 9,99 jeśli takiej by nie było największa to 10 (moja) :-P

Jak widzicie gra nie jest całkiem losowa, czasami wystarczy pomyśleć.

Wygranego proszę o przesłanie ap na pw!


Proszę o opinie poniżej czy podobał wam się konkurs i czy robić kolejne takie? :-)


- DSTR - 21-07-2008 12:13

Według mnie - robić ;-) Ciekawe to jest, jak ktoś ma szczęście to może trafić :-D a, właśnie, i może jakieś wpłaty zrobić, bo przecież swojej kasy wydawać nie będziesz, nie? Ja nie brałem udziału bo zbyt późno na forum byłem :-| ech, pech :idea:


- rafki - 21-07-2008 12:30

konkurs - fajnie ze jakis zorganizowales, ale nie podobala mi sie ''fabula''... nastepnym razem zrob konkurs grafik zarabiamkom, z jakas nagroda na 1, 2 i 3 miejsce... Wink nagrody niekoniecznie musza byc pieniezne, moga byc tez jakies rangi, przywileje na forum etc... wiecej dam znac w dziale zarabiam.com [duzo sugestii]


- BizNET - 21-07-2008 12:56

konkursy będą różne.

W konkursie graficznym weźmie udział max 5osób a tu każdy może. Mimo to będę organizował różne