Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rezygnuje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rezygnuje (/Temat-Rezygnuje-23523)



Rezygnuje - audia4 - 20-07-2008 08:28

Chciałbym wszystkich was zawiadomić wszemi i wobec że rezygnuje z funkcji Moderatora tego forum. Nie jestem robotem żeby robić 15 rzeczy na raz. Myślicie że jak są wakacje to nie mam co robić ? Niestety w wakacje jeszcze więcej mam zajęć niż w roku szkolnym między innymi to treningi w ręczną 4 razy w tygodniu w mieście oddalonym o 40 km ode mnie. Mam jeszcze swoje życie prywatne. Chciałbym tu zostać ale brakuje mi nawet czasu na klikanie w buxach. Spędziłem na tym forum 10 miesięcy i zżyłem się z każdym z was.

Dzięki za wszystko :arrow:

PS Będę was odwiedzał
PS2 Nie wiem czy mogę, ale chciałbym żeby moje miejsce zajął JereManU :-)


- mjs17 - 20-07-2008 10:26

ja teraz w lipcu mam czas ale w sierpniu idę do roboty na cały miesiąc łącznie z sobotami i niedzielami na kelnera więc nie będę miał tyle czasu aby moderować forum pewnie będę wpadał tylko wieczorami więc dlatego przydało by się chociaż 2 nowych modów aby w tym czasie się zajęły


- BizNET - 20-07-2008 11:23

audia4, przemyśl to jeszcze dobrze bo jako moderator sprawujesz sie dobrze.

PS. Czemu wszyscy moderatorzy nagle chcą uciec? :evil2:


- audia4 - 20-07-2008 11:26

Ok BizNET, zobaczę jeszcze..


- Tomsh - 20-07-2008 11:32

BizNET napisał(a):PS. Czemu wszyscy moderatorzy nagle chcą uciec?
Czyżby przez temat: "co sadzicie o naszej administracji i podopiekunczych?" i naskoczenie na administracje przez niektórych userów?

audia4, ludzie są zawistni, (za przeproszeniem) "olej" ich. Na twoim miejscu miałbym ich komentarze daleko gdzieś...

Ja ze swojej strony chciałbym zebyś został.
mjs17 napisał(a):ja teraz w lipcu mam czas ale w sierpniu idę do roboty

Gdzieś o tym słyszałem :-P Ja mam podobną sytuacje :-P :->


- audia4 - 20-07-2008 11:37

Tomsh... Tą decyzję podjąłem przed przeczytaniem tego tematu... Przeczytanie go potwierdziło moją decyzje... ale jeszcze się zobaczy


- tomciozet - 20-07-2008 11:47

Zobaczymy, jak nowi moderatorzy będą się w tej roli spisywać, zwłaszcza w
roku szkolnym, gdzie wsiądą przed kompa dopiero po zajęciach szkolnych.
Łatwo powiedzieć, że ktoś się nie wywiązuje, trudniej wykonać to samemu.


- BizNET - 20-07-2008 11:53

Proszę nie podawać swoich typów na moderatorów. Odbędzie się to drogą anonimowego głosowania


- Kolekcjoner - 20-07-2008 13:38

Powodzenia w życiu :-)


- rafki - 20-07-2008 15:30

szkoda... takie rzycie.pl ;-)
pa... Wink