Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miejsce na serwerze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miejsce na serwerze (/Temat-Miejsce-na-serwerze-23494)

Strony: 1 2


Miejsce na serwerze - bartosx - 18-07-2008 11:41

Kupie miejsce na jakims platnym serwerze.
Serwer nie musi byc jakis duzy chodzi mi glownie o to by nie byl darmowy i nie wyswietlaly mi sie te denerwujace reklamy.
Co do ceny to mysle ze sie dogadamy chociaz kroci nie oczekujcie.
Platne na paypal.


- moody - 18-07-2008 13:02

Z tego co wiem Xonic ma sporo miejsca na serwerze, możesz do niego zagadać


- ketchup1 - 19-07-2008 21:06

Jeżeli można :-)
Mam stronę na cba i chciałbym aby była na serwerze bezposrednio http://www.adres.pl. Więc też chciałbym kupić trochę miejsca na serwerze :-)


- JereManU - 19-07-2008 21:25

ketchup1, to ne miejsce na serwerze, lecz domena pierwszego poziomu, pod którą musisz podpiąć swoją stronę na cba.pl...


- oscypek193 - 19-07-2008 23:05

JereManU napisał(a):ketchup1, to ne miejsce na serwerze, lecz domena pierwszego poziomu, pod którą musisz podpiąć swoją stronę na cba.pl...
A za taką domenkę musisz jak wiadomo zapłacić. Co do serwerków, to są darmowe, bez reklam i działające bardzo dobrze. Przykładem takiego serwera może być ten co mam w signu, ale to tak mówię poza tematem.
Co do płatnych serwów, kiedyś miałem taki fajny serwerek za SMS, tylko nie pamiętam adresu :/


- moody - 20-07-2008 08:07

Domeny przez pierwszy rok są za zetkę, także nie jest to żaden wydatek. Proble jest po roku po trzeba płacić ponad 100 zł :roll:


- bartosx - 20-07-2008 13:40

Skorzystalem z tego hostingu co ma oscypek. Jednak dodalem strone na serwer przekierowalem domene a strony ni ma tylko przekierowuje na jakis webmail.ovh.net
Moze sami zobaczycie adres strony w signu.


- oscypek193 - 22-07-2008 23:41

Mi twoja stronka działa. W czym problem? Śmiga jak szalona :-)
Jak na początek to wygląd strony nie jest zły. Wprowadź małe zmiany kosmetyczne i będzie gitara!


- bartosx - 23-07-2008 11:42

A mozesz troche podpowiedziec co do tych zmian kosmetycznych


- oscypek193 - 23-07-2008 12:35

Według mnie Logo powinno być troszki lepsze, ten główny napis "Zarabianie w sieci" powinien być ładniejszy, oczywiście to moje zdanie. A i co mi się nie podoba to, że ostatnie wypłaty masz, ale gdzie jakieś screeny?