Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zabawa forumowa. Historyjka... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zabawa forumowa. Historyjka... (/Temat-Zabawa-forumowa-Historyjka-23476)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


- kurdelaska - 12-08-2008 12:44

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który stal niedaleko mojej starej ktora robiła loda żubrowi. Byłem zszokowany. Postanowiłem dać jej kopniaka w głowe, następnie strzelić jej w pośladki gumką recepturka, aby zrobił się jej siniak.


- Marszalll - 12-08-2008 22:36

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który stal niedaleko mojej starej ktora robiła loda żubrowi. Byłem zszokowany. Postanowiłem dać jej kopniaka w głowe, następnie strzelić jej w pośladki gumką recepturka, aby zrobił się jej siniak. To


- krolu116 - 12-08-2008 23:38

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który stal niedaleko mojej starej ktora robiła loda żubrowi. Byłem zszokowany. Postanowiłem dać jej kopniaka w głowe, następnie strzelić jej w pośladki gumką recepturka, aby zrobił się jej siniak. To ją


- DSTR - 14-08-2008 21:52

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który stal niedaleko mojej starej ktora robiła loda żubrowi. Byłem zszokowany. Postanowiłem dać jej kopniaka w głowe, następnie strzelić jej w pośladki gumką recepturka, aby zrobił się jej siniak. To ją zabiło :idea: