Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto za wydaleniem Xnation? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Kto za wydaleniem Xnation? (/Temat-Kto-za-wydaleniem-Xnation-23408)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- BizNET - 16-07-2008 08:39

Wyjechałem na wakacje i naprawdę nie mogę tu często przesiadywać, czy nie możecie wyrazić choć trochę dobrej woli?

Rafki wprost nie mogę w to uwierzyć że takie scenki odstawiasz!

Nigdy tak nie karaliśmy userów i nie będziemy w ten sposób karać! Zastanawiam się i nie jestem w stanie domyśleć się co Cię rafki skłoniło do tego, nerwy na usera? Jego inne poglądy? Czy może po prostu Ci nie pasował?


Wszyscy we trzech robicie rozróbę na całe forum, do której dołączają się coraz to nowe osoby.


Dla tego że ja tu naprawdę nie mogę długo siedzieć dzwonię dziś do GMODA by zrobił z Wami porządek, dziękuję mjs17 za próbę opanowania tego "tłumu" ale masz trochę chyba zbyt mieńkie serce, GeneralMod się z wami szczypał nie będzie.

Dla tego wszystkie prowokacyjne dyskusje blokuję!
Pozdrawiam


Kto za wydaleniem Xnation? - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.