Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto za wydaleniem Xnation? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Kto za wydaleniem Xnation? (/Temat-Kto-za-wydaleniem-Xnation-23408)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- Kolekcjoner - 14-07-2008 17:02

Rozumiem, jeżeli jest to forum, które posiada własne zasady i moderatorzy trzymają się regulaminu, reszta użytkowników nie ma prawa kazać/wmawiać/zmuszać administrację to wywalanie innych.
Lepiej zastanówcie się nad tym, czy naprawdę Wasz postulat jest sensowny.

Jak dla mnie kogoś można wyrzucić za to, że łamie regulamin.

Cytat: regulamin jest po to aby go łamać.

Do administracji: Jeżeli wyrzucicie go za to, że jest gadatliwy i ma własną opinię, dopiero złamiecie regulamin.


- rafki - 14-07-2008 17:02

hahahahaha :mrgreen:

no ale nation, popatrz na to ze strony jaka ja pokazalem:
to jest rzeczywistosc... przeciez mody nie beda dokladnie przeszukiwac kazdego posta i sie nad nim zastanawiac... to by bylo nierealne... Wink


- DSTR - 14-07-2008 17:04

Tak, może jestem daltonistą i tłukiem? Jak uważasz... Ja się kłócić nie chcę, czytać umiem... Czyś ty admin żeby moderatorowi zwracać uwagę? Może go wywalisz? Napisałeś to w temacie który już był prawie zamknięty, a ty się wtrąciłeś z tą "uwagą" i zrobiłeś wielki OFFTOPIC...

Wiesz co Xnation? Zrób ankietę żeby zabrać "rangę" mjs i dać bana za zbyt długą sygnaturkę, która, tak naprawdę była OK!


- evolucja - 14-07-2008 17:04

Xnation napisał(a):evolucja dowie się na własnej skórze co to znaczy złamać prawo... Obiecuję Ci to :-)
Porozmawiam z BizNETiem i najprawdopodobniej to ty pierwszy będziesz miał zgłoszenie. Otóż powiem, że przestraszyłem się tej wiadomości i odebrałem ją jako groźbę, a jak wiadomo grożenie jest karalne.

Xnation napisał(a):Myślę że temat do zamknięcia.
Z punkti psychologicznego piszesz tak, bojąc się kogoś lub czegoś. Najprawdopodobniej boisz się teraz naszych odpowiedzi i wyroku admina.

Widzisz.. giniesz od własnej broni..


- Xnation - 14-07-2008 17:06

A wiesz że skoro każdy by przestrzegał regulaminu to nie potrzeba było by modów? Po co jeszcze robisz im więcej pracy?

DSTR
Cytat:To radar nie działa! Pan mnie nie lubi i się na mnie uwziął!

ooo tak... doprawdy żałosne, dstr idź się pobaw samochodzikami czy z kolegami w policjantów i złodzieji bo jakiś niewyzyty jesteś


- DSTR - 14-07-2008 17:09

Chciałeś mnie rozbawić? Udało Ci się ;-) (nie rozumiesz metafory?) Oczywiście mam szacunek dla Ciebie i dla wszystkich użytkowników forum, ale, opanuj się! Zobacz co ty wyprawiasz... Z początku myślałem żeś spoko koleś... Z początku...


- evolucja - 14-07-2008 17:09

Xnation, to ty jesteś żałosny. Większość mówi ci to wprost a ty tego nie widzisz? :idea:


- rafki - 14-07-2008 17:09

pisze przynajmniej z sensem. popieram ze jakotako pisze dobre posty...
i jak ma 13lat, to nie znaczy ze jest jeszcze zoltodziobem i nic nie wie.


- travispl - 14-07-2008 17:12

Słuchajcie a może on to eXv :mrgreen:


- evolucja - 14-07-2008 17:13

travispl, to bardzo możliwe :->