Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy upadki firm są legalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy upadki firm są legalne? (/Temat-Czy-upadki-firm-sa-legalne-23407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- evolucja - 15-07-2008 11:50

Cytat:(ale odszkodowania zapłacić by mógł 8-) )
na maxbuxie było ponad 2000 użytkowników, chodź bym chciał wszystkich dać "po trochu" to i tak bym nie mógł. zrozum Wink Mówisz o trzymaniu kasy na innym koncie.. ale ile tej kasy tam było? Może po 10 centów jak bym miał dawać odszkodowanie dla 2000 osób.

DSTR napisał(a):było maxbuxa nie zakładać.
cieszę się, że go założyłem. Poznałem przynajmniej jak buxy działają a i sporo się nauczyłem. Naprawdę fajnie coś takiego prowadzić :-)


- Xnation - 15-07-2008 11:50

Ha Panowie mamy przełom!

Zapędziłem evolucję w kozi róg. Specjalnie pisałem to by sie odezwał.

Na swojej stronie napisał coś takiego:
Cytat:Strona została shakowana(wszystkie dane utracone), a wraz z niš nasze firmowe konto AlertPay...

Przed chwilą napisał:
Cytat:Sprawdziłem właśnie w bazie i nie mam usera


Widzicie?
Napisał bezczelny typ że nie ma możliwości odtworzyć bo skasowali dane! A jakim cudem sprawdził ze nie ma mnie w bazie? Poprostu kłamał! Kłamał że mu shakowali baze.

Ok to już mamy, przejdźmy dalej. Mam pytanie do evolucja jakim cudem postawiłeś stronę informacyjną na tym samym serwerze co kiedyś działał sprawny maxbux ?

Pozdro i czekam na odpowiedź.

PS. Mój nick był inny niż xnation


- rafki - 15-07-2008 11:52

evolucja napisał(a):Sprawdziłem właśnie w bazie i nie mam usera o nazwie: xnation. Okłamałeś nas?

jeśli tak to po nationie bym się tego nie spodziewał: niby taki wzorowy user, a tu taki zonk... Wink


- evolucja - 15-07-2008 11:53

Xnation napisał(a):bezczelny typ
jestem bezczelny, więc już tobie nic nie powiem..


- Xnation - 15-07-2008 11:55

Cytat:jeśli tak to po nationie bym się tego nie spodziewał: niby taki wzorowy user, a tu taki zonk... Wink

Wybacz ale ja juz naprawdę z Tobą nie mogę!! Czy ty nie rozumiesz że chcę dociec prawdy? Jak to faktycznie było? by userzy maxbuxa wiedzieli co nieco gdzie podziały się ich pieniądze a ty mi wyjeżdżasz z jakimiś "zonk" Czy ty tego naprawdę nie rozumiesz?
Nie chcę się kłucić ale poprostu nasze charaktery i sposób myślenia są jak ogień i woda! Całkiem przeciwne i nie w sposób idzie Cię zrozumieć, przeze mnie.


- DSTR - 15-07-2008 11:57

evolucja napisał(a):Poznałem przynajmniej jak buxy działają a i sporo się nauczyłem. Naprawdę fajnie coś takiego prowadzić :-)

Tylko sporo Cię to musiało kosztować...

evolucja napisał(a):na maxbuxie było ponad 2000 użytkowników, chodź bym chciał wszystkich dać "po trochu" to i tak bym nie mógł. zrozum Wink Mówisz o trzymaniu kasy na innym koncie.. ale ile tej kasy tam było? Może po 10 centów jak bym miał dawać odszkodowanie dla 2000 osób.

Nawet 10 centów byś nie znalazł... Chyba że by Ci 200$ z nieba spadło :shock: Tam było serio 2000 userów? Aktywnych i uczciwych?

@Evolucja
I dobrze, była by kłótnia ;-)

@Xnation
Rzeczywiście tak jest, ty chcesz dociec prawdy, rafki ma inne zdanie... Ale po co mu było z tym "zonkiem"? Znów chcecie kłótni? Xnation napisał że był pod innym nickiem...


- Xnation - 15-07-2008 11:58

Cytat:jestem bezczelny, więc już tobie nic nie powiem..

Radził bym Ci pomóc w rozwikłaniu tej zagadki bo przeczuwam że to nie koniec twojego złodziejskiego życia. Nie pomożesz mi sam docieknę prawdy.

A gdy sam jej docieknę i nie dostanę żadnego odszkodowania będę węszył dalej a chyba coś już zaczynam czuć, nie w maxbux ale w innej kategorii tego świata biznesu :-| To tak na zachętę...

Czekamy na wyjaśnienia

Cytat:Tylko sporo Cię to musiało kosztować...

Jak to sporo? Ty dalej nie rozumiesz! ZWINĄŁ SIĘ Z NASZĄ KASĄ!!![/quote]


- evolucja - 15-07-2008 12:00

DSTR, było ponad 2500, więc koło 1500 było aktywnych, ale nie znam dokładnych statystyk..

Xnation, przecież każdy wie jak to z maxbuxem było i nikomu nie trzeba tłumaczyć, tylko jak zwykle ty niczego nie rozumiesz i dociekasz prawdy, którą zna już każdy..


- rafki - 15-07-2008 12:00

ja czekam na wyjasnienie [nie tylko ja pewnie] pod jakim nickiem byles zarejestrowany na maxbuxie... i czy w ogole byles tam zarejestrowany... ;>


- evolucja - 15-07-2008 12:01

Xnation napisał(a):ZWINĄŁ SIĘ Z NASZĄ KASĄ!!
tak.. ukradłem waszą kasę...

chłopie, czy ty czytasz moje posty?