Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy upadki firm są legalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy upadki firm są legalne? (/Temat-Czy-upadki-firm-sa-legalne-23407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- Xnation - 15-07-2008 09:52

Wybacz nie znam afrykańskiego, rumuńskiego czy też ruskiego :idea:


- kactuzz - 15-07-2008 09:58

Haha, wystarczy mi 1-sza i ostatnia strona.

A Ty [b:-|3d6baf263]Xnation[/b:-|3d6baf263] jesteś, pozwolę sobie: przezabawny.
To tak jakbyś chciał zgłosic do prokuratury, że jakiś (podkreślam jakiś!) kotek nasrał Ci przed drzwiami.
Gówno zdziałasz.
A nawet jak się temu przyjrzą to końca rozprawy możesz się spodziewac mając już 5-tkę dzieci i 12 wnuków.
Powodzonka, hah!


Jednak napisanie, że konto zostało shakowane nie było dobrym pomysłem, mógł po prostu napisac, że jest dzieckiem i nie może zweryfikowac konta Wink


- Xnation - 15-07-2008 10:07

kactuzz nie przeczytałeś całości a na środku prosiłem już o nie komentowanie. Co mam zrobić to zrobię i to nie wymaga komentarzy.


Widzę że dużo osób jest za tym iż evolucja jest spoko mimo kradzieży waszej kasy? Chyba że nie byliście tam zapisani?


- kactuzz - 15-07-2008 10:10

Bo nie mam zamiaru czytac bredni.
Ja wcale nie uważam, że on jest spoko. Ale to zachowuje dla siebie.
I Tobie też radze.

W maxie zapisany byłem ale nie inwestowałem bo i tak wiedziałem, że to sie tak a nie inaczej skonczy.


- Xnation - 15-07-2008 10:12

Cytat:I Tobie też radze.

Bo co? zaczniesz mi grozić? Kolego weź się zastanów co mówisz.


Cytat:Bo nie mam zamiaru czytac bredni.

Brednie to TY piszesz bo nie znasz szczegółów! Stąt też wynikają twoje tematy bez sensu Undecided


- kactuzz - 15-07-2008 10:17

Zastosuje sie do tego pięknego zdania:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!"


- Xnation - 15-07-2008 10:49

ha dobre

Ja zastosuję się do tego zdania: (Nie ja go wymyśliłem) :->

Cytat:"Nie dyskutuj z idiotą, mędą, świnią i oszustem! Na dodatek niedorozwiniętą: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!"


Tak nawiasem zapomniałem dodać że to temat dla ludzi normalnych umysłowo. Tobie grzecznie napisałem byś przeczytał całość bo piszesz coś co już było ale Ty nie rozumiesz jak się normalnie mówi.

Dla tego temat nie jest dla Ciebie (wyjaśnienie dla kactuzz: ponieważ temat jest dla ludzi sprawnych umysłowo)

Dziękuję!


- evolucja - 15-07-2008 11:21

No cóż.. jestem! :-)

Przejdźmy od razu do rzeczy. Napisałeś gdzieś że czujesz się przez maxbuxa oszukany, bo jako jeden z kilku buxów w których byłeś zarejestrowany się rozpadł. Rozczaruję cię; na forum zarejestrowałeś się 18 maja, kilka dni przed upadkiem. Sprawdziłem właśnie w bazie i nie mam usera o nazwie: xnation. Okłamałeś nas?

Każdy wie, że dopóki rejestrują się nowi userzy i kupują poleconych czy premium- bux żyje. Dzieje się tak dlatego, że buxy wypłacają tylko z kupionych rzeczy. Inaczej mówiąc jeśli dostajesz wypłatę- kradniesz pieniądze od innych.

Sporo buxów ma naprawdę niezły potencjał, widzę to i dzisiaj mogę powiedzieć który przeżyje, ile będzie wypłacał. Ty tego nie wiesz, jesteś w tym od niedawna i nigdy nie sprawdzałeś jak bux działa od środka. Ja już wiem i w żadnego już nie zainwestuje.

Wracając jeszcze do sprawy maxbuxa, powiem tak: konto AP zostało zablokowane, nie mieliśmy możliwości ani oddać pieniędzy ani cokolwiek z nimi zrobić. Ogólnie po zamknięciu strony jesteśmy sporo na minusie. Co do pinu, uważam że jest to tylko dodatek i na wszystkich moich kontach AP mam piny w stylu: 87654321, 123456...


- kactuzz - 15-07-2008 11:26

Com powiedział powiedziałem.
Mów sobie do dupy bo ta twarz nie chce Cie słuchac Wink


- DSTR - 15-07-2008 11:44

Dobra, uspokójcie się bo będzie kłótnia :-) Xnation, nie obrażaj katuzza od niepełnosprawnych umysłowo, bo przyjdzie jeszcze mod zdzicho i rozwali towarzycho :idea:
Xnation, napisałem, że później może coś załapiesz bo sam napisałeś, że już nic nie łapiesz (ale to debilnie brzmi :-P ) i nie chciałem Ci wcale dogryść. Z tymi hakierami to też bujda, po prostu przyszedł czas na weryfikację. kactuzz, Xnation wcale debilem nie jest, ale jest strasznie uparty... :shock: Evo nie ukradł kasy - zablokowali mu konto, więc i tak czy siak był sporo na minusie (ale odszkodowania zapłacić by mógł 8-) ). Niby Evo mógłby wcześniej zamknąć bux i wypłacić odszkodowania zanim te konto na AP zostało zamknięte. Ale skąd by mógł wiedzieć kiedy mu je zamkną? Mógłby trzymać kasę na czarną godzinę na innym koncie, też prawda... Dobra, jego strata, było maxbuxa nie zakładać. Xnation, załóż swojego bux'a, poznaj mechanizmy co tam się kryją to się przekonasz jakie to okradanie jest. Weź się za polskie firmy :-) One są dość pewne (chodzi mi o GPTR)