Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy upadki firm są legalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy upadki firm są legalne? (/Temat-Czy-upadki-firm-sa-legalne-23407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- makaj - 14-07-2008 23:46

Aha, wow, dostał $4 wypłaty, respect.

Cytat:Zaś pieniądze kore zarobiłem są rozsądnie zainwestowane by zarabiały.

A to pewnie co zainwestował w refki i myśli, że zarabia... No to jak firma mu już nie zapłaci, to zostanie na lodzie, a jest to wielce prawdopodobne.
Myślałem, że te kilkadziesiąt dolarów to na koncie masz, a one tylko takie wirtualne...

Cytat:Dla czego skoro w pare dni zarobiłem na nich kilkadziesiąd $ nic nie robiąc praktycznie?
Jednak jesteś naiwny. Myślisz, że ktoś Ci zapłaci za "robienie niczego"? :-? Chyba żyjemy w różnych światach...

Miej świadomość, że to, co wypłacisz z buxa niejako ukradniesz innej osobie, która tam zainwestowała. Bo już nie wiem, co Ty sobie wyobrażasz, że pieniądze się tam mnożą? :-? Odbierając wypłaty zabierasz innym. Taka prawda. Czuj się z tym dobrze i zrzuć winę na adminów, bo Ty jesteś tu nowy i oczywiście nic nie wiesz jak to działa.


- Xnation - 14-07-2008 23:48

mój mózg regeneruje się i odzyskuję 100% efektywności po 4-5h a te 2 h to tak dla pewności


Cytat:przeczytaj to jeszcze raz, może załapiesz
ja nie łapę? Chyba (może) Ty nie łapiesz o czym ja mówię? myśląc iż jest odwrotnie?


- Zcna - 15-07-2008 00:41

Makaj już nie wiem który raz to mówie ale zgadzam się z tobą, i nie liże Ci dupy bo pewnie zaraz tak ktoś powie.

Każdy bux to scam po pewnym czasie.

Xnation nie miałeś umowy pisemnej nie miałeś umowy ustnej między adminem , że Ci zapłaci że pieniądze które zainwestujesz będą na Ciebie zarabiać. Dlatego nie masz żadnych argumentów a to że będziesz miał jego dane i jeszcze jakieś inne tzw. ( dowody) o niczym nie świadczy.

OFFTOP
Get-Paid , PP , Hyip to tylko zabawa raz na dole raz u góry trzeba wiedzieć kiedy ile i gdzie zainwestować żeby coś zyskać albo być chociaż na równi. np: Według mnie Tomikus ma dobrego nosa.


- Kolekcjoner - 15-07-2008 08:48

Cytat:od 13. bo od 16 mozna juz do kicia wpakowac, jesli popelnil ten ktos niezle przestepstow - zabojstwo czy cos...

Od 13 lat jeszcze nie idzie się do więzienia. Ludzie!

Cytat:Każdy bux to scam po pewnym czasie.

Święte słowa! Może TheRichCash.Com nie jest buxem, ale jako firma PTC naprawdę długo utrzymuje się na rynku!

Cytat:pinu nie musial lamac hakier bo moze to bylo 0000 albo 5555? kto wie?

Dlatego po to on jest. Nie chce nikogo tutaj obrzucać błotem, jeżeli ktoś prowadził bux'a i jest zarejestrowany na forum, powinienen powypłacać chociażby jakieś odszkodowania. Na pewno otwierają firmę, jest świadomy tego, że tak czy siak będzie go musiał zamknąć, bo nikt pieniędzy nie ma zamiaru rozdawać za darmo.

Cytat:W buxach nikt reklam nie kupuje!

Ave, kolejne święte słowa. Przy następnym klikaniu w reklamy, w których "proponują" nam jakiegoś bux'a spójrzcie na uplina i porównajcie go z resztą. Ludzie, kto wyda Wam ponad 100$ za 10000 wejść? Za takie pieniądze możesz kupić niezłego bulka-mailowego w: Donkeyu, No-minimum, Fishingu i zobaczycie, że ilość odwiedzin zwiększy się dwukrotnie, a efektywność będzie jeszcze lepsza.

Cytat:Większość jest tego świadoma. 95% buxów w których byłem kiedyś już odeszło... przychodzą nowe.

Buxy będą pojawiały się jeszcze bardzo, bardzo długo, ponieważ to jest dochodowy interes. Jeśli tak by nie było, nie pojawiałyby się już wymyślne nazwy jak: 10bux, 07bux, buxbux i różne pierdoły.

Cytat: Może miał pin 0000? może hakerzy grali na chybił trafił?

Głupia teoria :-) :shock: :-P

Cytat:Ja nie umię przyzwyczaić się do tego że ktoś w bezkarny sposób bierze moją kasę! Nie przyzwyczaję się do tego nigdy!

Była kiedyś taka firma ICashout.net. Wiesz ile byli mi winni? 156$. Zmieniali tak serwer, aż chyba zapomnieli o tym, że prowadzili firmę. Może nie przyzwyczaisz się do tego, bo jesteś świeżo wtajemniczony w strukturę bux'ów? Tutaj nie ma przebacz... Wóz albo przewóz,Xnation.


- Xnation - 15-07-2008 09:37

Cytat:Xnation nie miałeś umowy pisemnej nie miałeś umowy ustnej między adminem , że Ci zapłaci że pieniądze które zainwestujesz będą na Ciebie zarabiać. Dlatego nie masz żadnych argumentów a to że będziesz miał jego dane i jeszcze jakieś inne tzw. ( dowody) o niczym nie świadczy.

A regulamin to od czego jest? To umowa tylko że na odleglość!

Cytat:Ave, kolejne święte słowa. Przy następnym klikaniu w reklamy, w których "proponują" nam jakiegoś bux'a spójrzcie na uplina i porównajcie go z resztą. Ludzie, kto wyda Wam ponad 100$ za 10000 wejść? Za takie pieniądze możesz kupić niezłego bulka-mailowego w: Donkeyu, No-minimum, Fishingu i zobaczycie, że ilość odwiedzin zwiększy się dwukrotnie, a efektywność będzie jeszcze lepsza.

Ja kupuję. Osobiście kiedyś kupwałem reklamy w adwords i były około 20-30 razy droższe niż w bux! Co prawda w google klikają wyłącznie ludzie zaineresowani. Jednak po przeczytaniu analiz i stwierdzeniu że ponad 48% klików jest nieprawidłowych postanowiłem kupować gdzieś indziej, i lepiej na tym wyszedłem.

i 10 000 wejść za 100$ to naprawdę nie jest wygórowana cena.

Cytat:Wiesz ile byli mi winni? 156$.

Wiesz dla mnie nie ma różnicy czy ktoś ukradł mi 1zł czy 20zł. Tak samo boli i tak samo chcę dociec kto to zrobił!


- makaj - 15-07-2008 09:44

Pytam jak Ty się czujesz zabierając kasę innym?


- Xnation - 15-07-2008 09:46

Ja? Ja nie zabieram kasy nikomu :-?


- makaj - 15-07-2008 09:46

Jesteś obłudny.


- Xnation - 15-07-2008 09:48

dziękuję i wzajemnie :-)


- makaj - 15-07-2008 09:51

Spasiba