Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy upadki firm są legalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy upadki firm są legalne? (/Temat-Czy-upadki-firm-sa-legalne-23407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- makaj - 14-07-2008 23:24

Xnation napisał(a):Co do sprawy poprostu czuję się oszukany właśnie przez tą firmę, jestem początkującym buxowiczem dla tego jestem tylko w kilku, zaś oszukany zostałem wylącznie przez jeden, maxbux.

Hehe dobre. Zaraz zwinie się zetbux w który zainwestowałeś i dopiero będzie tragedia.
Nie rozumiesz na czym to polega :-? W buxach nikt reklam nie kupuje! To tylko piękna teoria. W praktyce działają one na zasadzie piramidy finansowej. Dlatego każda firma wcześniej czy później upadnie. 3 miesiące to już dobry wynik dla buxa. Zatem jeśli tak to przeżywasz, to lepiej skończyć z klikaniem, na serio. Ja straciłem setki dolarów w scamach (tzn. ciężko mówić o stracie, bo nic nie inwestowałem, po prostu nie dostałem teoretycznych należności) dlatego jestem przyzwyczajony. Dla każdego to szara rzezywistosć i każdy się wkurza... ale tak naprawdę jest to ryzyko wliczone w zabawę. Większość jest tego świadoma. 95% buxów w których byłem kiedyś już odeszło... przychodzą nowe. Trochę już w tym siedze, dobrze znam realia. Dlatego, choć jestem jak najbardziej za sprawiedliwością i nienawidzę złodziei, to w tym przypadku jest śmieszny paradoks, że evolucja zakładając buxa był już skazany na winę, bo prędzej czy później i tak by go musiał zamknąć. Nie wiem, jak długo w tym jesteś, że tego nie jesteś świadomy. No jest mi go trochę żal, bo pamiętam, że jak zakładał buxa, to naprawdę wierzył, że może on długo pociągnąć. Sam go pytałem, czy ma jakiśpomysł na przyciągnięcie reklamodawców... ale liczył tylko na szczęście. Nie wiem, czy jego konto zostało zhackowane, ale powtarzam, nie ma to i tak znaczenia, bo bux i tak zostałby kiedyś zamknięty. Niektóre po prostu znikają, inne stająsię obiektem "ataków". Może przez to, że jestem przyzwyczajony, inaczej na to patrzę. Niestety jest to dziecinna zabawa realnymi pieniędzmy (chyba większosć adminów jest niepełnoletnia).
Jeśli tak to przeżywasz, to na serio lepiej daj sobie spokój z buxami. Możesz zapisać się do polskich firm, tylko zaroki są tam groszowe... ale pewne :-P A tak na serio serio to przeczytaj sobie moją sygnaturkę.


- DSTR - 14-07-2008 23:25

No wiesz, tak serio - ja też w to nie wierzę Wink haker by trafił, wystarczy zwykły plik PHP wykrywający pliki na serwerze lub połączenie FTP. Ja nie wiem co się stało, to wie tylko Evo, jak rano przyjdzie, to powie co wie... Może miał pin 0000? może hakerzy grali na chybił trafił? a może Evo ściemnia, tylko mu konto na AP zablokowali? nie wiem... naprawdę ;-)

@UP
makaj ma rację, każdy bux kiedyś zniknie... spójrz na zetbux, na paytc, buxear, 07bux... To piramidki, większość reklam to reflinki adminów (no, zdarza się że userów)... 07bux był hitem, teraz chyli się ku upadkowi... widzisz... No, isabelmarco może się dobrze trzyma :-D


- Xnation - 14-07-2008 23:33

DSTR skoro nie wiesz to sie nie odzywaj bo mówisz brednie.


Cytat:dlatego jestem przyzwyczajony.
Ja nie umię przyzwyczaić się do tego że ktoś w bezkarny sposób bierze moją kasę! Nie przyzwyczaję się do tego nigdy!

Cytat:Jeśli tak to przeżywasz, to na serio lepiej daj sobie spokój z buxami.

Dla czego skoro w pare dni zarobiłem na nich kilkadziesiąd $ nic nie robiąc praktycznie? Zaś pieniądze kore zarobiłem są rozsądnie zainwestowane by zarabiały.

Więc dla czego mam odchodzić? Myślę że problem jest taki iż nikt tego nie kontroluję i już sami oszukani czują że jest to normalne :-?


- DSTR - 14-07-2008 23:36

To już jest tak nagminne, nie ma w ogóle kontroli, więc upadanie buxów jest normalne... To ryzykowny interes, tak samo jak giełda, papiery, waluty, hyipy, autosurfy i na końcu bux ofc. Przyzwyczaj się :-) ja w ciągu mojej małej kariery natknąłem się na ok. 10 scamów... z czego wszystkich się zarejestrowałem i 9 z nich wyczaiłem w porę, oprócz jednego, onebux Undecided

Jak chcesz walczyć z oszustami, proszę bardzo, będzie jeden mądry! :-)

OFFTOPIC:
Chcesz być prawnikiem, albo sędzią? Bo ty lubisz dochodzić do prawdy i być sprawiedliwy :-)


- rafki - 14-07-2008 23:37

to prawda. kazdy bux kiedys padnie:
bux.to - bylo super na poczatku - kazdy byl zadowolony, szybkie wyplaty no i do tego na paypal!
bux3 - swietny jakies 6miesiecy temu, KAZDY bez wyjatkow byl zadowolony, admini byli uczciwi...

tak samo bedzie z 07bux np, albo isabelmarco, vipbux i inne itd itp... Wink
i makaj ma racje - jesli bierzesz to tak powaznie, to przestan z zarobkami przez net... i zajmij sie prawdziwa realna praca... Wink


- makaj - 14-07-2008 23:37

Xnation napisał(a):Dla czego skoro w pare dni zarobiłem na nich kilkadziesiąd $ nic nie robiąc praktycznie? Zaś pieniądze kore zarobiłem są rozsądnie zainwestowane by zarabiały.
No akurat. Może jakieś screeny? :evil2:

Oszkuani nie czują się normalnie po prostu każdy zapisując się do buxa ma świadomość, że niedługo zniknie, ale liczy, że na jakąś wypłatę się załapie.


- DSTR - 14-07-2008 23:39

makaj, dorobił się, na zetbux'ie chyba, tam zainwestował w refów, i, udało mu się ;-)

@UP
początku tak nie liczą... z początku jest złudzenie że ich bux jest the best i nieśmiertelny :shock: Doświadczenie przychodzi z czasem - mi go brak :-P


- Xnation - 14-07-2008 23:39

Cytat:upadanie buxów jest normalne

To nie jest normalne, zaś za norlane przyjęte na tym forum bądź swiecie getpaid.

Spadam, wyciągneliście ze mnie wszystkie soki z mózgu, nic już nie łapę. Od 1 do 7 regeneracja i ja Wam pokażę... jutro , znaczy dziś :->


- rafki - 14-07-2008 23:41

to jest normalne, bo w koncu nikt nie bedzie sie chcial rejestrowac w reflinkow w reklamach, kupowac reklam, premium, refkow i tak firma nie bedzie miala na wyplaty... Wink
tak samo jest w prawdziwym zyciu...


- DSTR - 14-07-2008 23:44

rafki, jak mówił xnation, to nie jest normalne, tak nie powinno być, ale już tak się przyjęło... Xnation, jutro (dzisiaj) przeczytaj to jeszcze raz, może załapiesz ;-) od 1 do 7? tylko 6 godzin? mało coś... idź się wyspać a nie :-P

W buxach jest ja w życiu - nie ma pewniaków :-P