Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy upadki firm są legalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy upadki firm są legalne? (/Temat-Czy-upadki-firm-sa-legalne-23407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- rafki - 14-07-2008 22:53

od 13. bo od 16 mozna juz do kicia wpakowac, jesli popelnil ten ktos niezle przestepstow - zabojstwo czy cos...


- DSTR - 14-07-2008 22:56

Xnation ma rację, ale nie w tym żeby skarżyć na kogoś bo ktoś go obraził... Ja pisałem że admini są nieuczciwi i w ogóle w którymś poście w tym temacie. :evil2:

@UP

To już nie jest "nietykalny" tak samo jak ja :-(


- Xnation - 14-07-2008 22:56

rafki z tego co wiem do więzienia można iśc już za rozboje, nie mówiąc o zabójstwie czy innych tego typu czynach


Chcę dociec prawdy, sam evolucja napisał że to był haker i ukradł im hasła, wierzycie w to? tak szczerze proszę Was o odpowiedź


- DSTR - 14-07-2008 22:59

Xnation, możliwe jest że Evo miał pecha, włamał się haker na niezabezpieczony bux, a że Evo mógł mieć takie samo hasło na AP jak i na buxie co jest całkiem możliwe... Ale wątpie żeby tam hasła nie były skrótem MD5... Możliwe, że Evo miał słabe hasło :-?


- Xnation - 14-07-2008 23:04

tak a co z pin? też złamali pin ?


- DSTR - 14-07-2008 23:06

Xnation, jaki pin? Na AP masz hasło, może miał takie same jak do maxbuxa... Tam żadnego pinu nie było. Złamali zabezpieczenia w buxie (dużo skryptów jest niebezpiecznych i jest sporo... hmm... gotowych opisów jak się "włamać" w inetenecie) i dostali się do haseł (które pewnie i tak były szyfrowane).


- rafki - 14-07-2008 23:08

ja wierze ze to byl napad hakerow... kamieniujcie mnie.

pinu nie musial lamac hakier bo moze to bylo 0000 albo 5555? kto wie?


- Xnation - 14-07-2008 23:08

ok ale po co komuś konto ap z którego nie wypłacisz kasy? żey wypłacić kase trzeba znać (znać trzeba) :idea: kod PIN


- DSTR - 14-07-2008 23:11

to ja nie wiem... systemu AP złamać by nie złamali... A nawet gdyby nie miałbyś już centa Tongue może wstukiwali: a nóż, może będzie dobry ten pin ...

A może Evo postąpił nie mądrze i wkleił wszystkie dane do jednego pliku na serwerze który miał tylko zmienione uprawnienia? Kto wie? :-)


- Xnation - 14-07-2008 23:17

Cytat:a nóż, może będzie dobry ten pin ...

haker który złamał zabezpieczenia buxa bawił by się na hybił trafił? Wierzysz w to co mówisz?

Cytat:A może Evo postąpił nie mądrze i wkleił wszystkie dane do jednego pliku na serwerze

Po co? Pin jest wyłącznie dla nas, jego nie wkleja się od tak dla zabawy w pliki. To tak jak byś klucz od drzwi powiesił na klamce przywiązanego sznurkiem (wystarczy pociągnąć sznurek i klucz jest)

Wątpię abyś wierzył w to co mówisz choć nie jestem tobą.