Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy upadki firm są legalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy upadki firm są legalne? (/Temat-Czy-upadki-firm-sa-legalne-23407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- rafki - 15-07-2008 19:52

nation - ty sie boisz, nie poskarzysz policji, nawet jesli policja chcialaby sie tym zajac... chcesz wywolac strach wobec evolucji... taka jest moja teoria. no dalej:
daj jakies ale...


- Xnation - 15-07-2008 19:58

Nie rafki. evolucja jest młodym człowiekiem. Policja dla takiej osoby a nawet dla dorosłych to często ogromne przeżycie, do tego zapewne złość lub żal do dzieciaka które kradnie w sieci, to będzie duże przeżycie dla Dawida.

Taki stresz często może prowadzić do zwrotu akcji i z pewnością nie wróci do życia złodziejskiego gdyż bardzo to przeżyje i na zawsze zostawi ślad w jego psychice.

PS. Jak widzicie evolucja ucichł, to znak że video nie dostarczy gdy wie iż będzie posądzony.


- Kolekcjoner - 15-07-2008 20:02

Xnation -> Daruj sobie gadki niczym z Kryminalnych, bo i tak mu nic nie zrobią.


- evolucja - 15-07-2008 20:21

Xnation, najpierw podaj nick z maxbuxa, dopiero potem możemy rozmawiać :idea: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Xnation napisał(a):PS. Jak widzicie evolucja ucichł, to znak że video nie dostarczy gdy wie iż będzie posądzony.
aha... a więc do tego ci video? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- Xnation - 15-07-2008 20:22

Kolekcjoner nie wmawiaj mi co zrobią a co nie. Jeśli tak zrobią to trudno.

Dowiedziałem się dziś że jeśli dam cynk US to Pan admin ma kruchawo... Widzicie teraz mam 2 opcje :-P


- evolucja - 15-07-2008 20:23

Xnation, widzisz... teraz wszyscy widzą że jest to tylko zemsta :-)


- Xnation - 15-07-2008 20:25

Może a dla czego? Wystarczyło się przyznać i było by z głowy. to co robię jest następstwem Twoich czynów. Nie miej do mnie pretensji :-P


- makaj - 15-07-2008 20:27

Możecie załatwiać swoje sprawy na priv?


- evolucja - 15-07-2008 20:29

Xnation, podaj nick z maxbuxa, potem zrobię screen zablokowanego konta i może to przekona cię że wszystko podkoloryzowałeś..

a właśnie, widzisz jakie jest zainteresowanie? gratuluję! :mrgreen:
makaj napisał(a):Możecie załatwiać swoje sprawy na priv?



- Xnation - 15-07-2008 20:51

Na priv? Czemu oszustwa ukrywać na priv? Sprawa tyczy się wszystkich którzy mają konta na maxbux (mają bo baza istnieje) Z punktu widzenia prawa to co zarobiliśmy należy do nas.


Evolucja dajesz te video-screeny czy nie? Tracę cierpliwość