Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy upadki firm są legalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy upadki firm są legalne? (/Temat-Czy-upadki-firm-sa-legalne-23407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


- DSTR - 15-07-2008 12:04

Evolucji ZABLOKOWALI konto na AP więc nie mógł z niego WYPŁACAĆ ani do niego WPŁACAĆ, chyba, że by konto ZWERYFIKOWAŁ co, jest niemożliwe, bo gdyby podał prawdziwe dane to było by SAMOBÓJSTWO.


- Xnation - 15-07-2008 12:05

Cytat:Xnation, przecież każdy wie jak to z maxbuxem było i nikomu nie trzeba tłumaczyć, tylko jak zwykle ty niczego nie rozumiesz i dociekasz prawdy, którą zna już każdy..

Każdy? Mylisz się bo ja nie wiem. A każdy to całość.
Powiedz tu jak to było i dam sobie spokuj (tylko rzeczywista historia która ma sens!)


rafki pozwolisz że będę lekceważył Twoje wypowiedzi gdyż są kompletnie nie na temat. Wogóle nie widzisz celu drążenia tego tematu!

A nawet jeśli nie był bym zarejestrowany to plus dla mnie bo chcę wywalczyć sprawiedliwość dla Was nie mnie. Oczywiście dla nas bo konto miałem ale to nie ma znaczenia.
Proszę Cię o nie wypowiadanie się w moim temacie (bez urazy) Dla pozostałych którzy zaraz napiszą "każdy ma to samo prawo do pisania" tak owszem ale to jest prośba któej wykonać nie trzeba

Cytat:bo gdyby podał prawdziwe dane to było by SAMOBÓJSTWO.

Czemu?


- rafki - 15-07-2008 12:05

xnation, nie prowokuj nas do klotni... bo wiemy jak to sie skonczy:
najpierw mowisz zebysmy nikogo nie wyzywali i nie przeklinali, a ty w temacie ''kto za wydaleniem xnationa z forum'' piszesz ze jestem idiota i glupkiem...


- evolucja - 15-07-2008 12:07

Xnation, DSTR wszystko napisał. Czegoś nie rozumiesz?

Podaj właśnie swój nick, sprawdzimy czy nie kłamałeś :-)


- Xnation - 15-07-2008 12:07

to nie była obraza a stwierdzenie pewnych faktów, niestety Twoje zachowaie mnie do tego zmusza. A propo przeczytaj jak Ty mnie wyzywałeś bo chyba zapmniałeś.

I jeszcze raz, nie chcę się kłucić !! Ile razy mam powtarzać ?

[ Dodano: 2008-07-15, 13:08 ]
evolucja a więc konto Ci zablokowali. Więc cała historia z hakerami to bajka ok!

Teraz dalej. dla czego nie zweryfikowałeś konta?


- rafki - 15-07-2008 12:09

jak nie chcesz sie klocic jak chcesz... przeciez twoje posty to prowokacja...


- evolucja - 15-07-2008 12:11

[quote:-|caad3ac41="Xnation"]Teraz dalej. dla czego nie zweryfikowałeś konta?[/quote:-|caad3ac41]
bo nie jestem jeszcze taki głupi :lol:

zresztą co to przesłuchanie jest? podaj lepiej swój nick z maxbuxa!


- Xnation - 15-07-2008 12:20

Cytat:bo nie jestem jeszcze taki głupi

Moim zdaniem głupi to jesteś bo nie zweryfikowałeś ale to nie jest ważne. Dla czego nie zwerfikowałeś konta i zostawiłeś nasze pieniądze dla alertpay? Chyba że nie było bloka a pieniądze już sobie wypłaciłeś? Jak było?


- rafki - 15-07-2008 12:21

:mrgreen:

[ Dodano: 2008-07-15, 13:21 ]
normlanie w666 odzial sledczy :mrgreen:


- Xnation - 15-07-2008 12:23

rafki jesteś totalny spamer. Prosiłem Cię byś się nie wypowiadał w moim temacie, możesz to uszanować?