Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Test IQ, płace 5 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Test IQ, płace 5 zł (/Temat-Test-IQ-place-5-zl-23396)



Test IQ, płace 5 zł - moody - 02-08-2008 14:03

Znalazłem w necie strone płacącą za rozwiązanie testu IQ. Chyba to jest stare, ale postanowiłem się zarejestrować i zainteresować. Podobno płacą 10 zł za każdego poleconego, który rozwiążę test. Proponuję więc Wam 50% tej kasy do was - czyli za rozwiązanie testu 5 zł na PP/AP. Informuje tylko, że aby test został zaliczony trzeba wysłać sms, który kosztuje 1 zł.

Warunek: Płacę jak mi zapłacą, ale chyba warto zaryzykować tą złotówkę. Minimum do wypłaty to 100 zł, potrzebuję jeszcze 9 osób

http://www.iqpolska.pl/?nzexmj

Zapraszam


- Pogrebniak - 02-08-2008 15:00

a ile płacą za rozwiązanie 1 testu ? czy tylko płacą za poleconych ?

aha no i na samym dole pisze:

[i:-|88e853acc]Przed wykonaniem testu zapoznaj się z regulaminem. Koszt wysłania sms wynosi 10,98 pln brutto.[/i:-|88e853acc]

to chyba znaczy że za sms'a trzeba zapłacić 11zł a nie 1zł ???


- moody - 02-08-2008 15:35

Jak przychodzi co do czego to pisze, że jest promocja i, że sms kosztuje tylko 1 zł. Mam nadzieję, że tak jest naprawdę. Za rozwiązanie testu również płacą 10 zł


- Bati_919 - 05-08-2008 14:13

Zapisany :-)


- moody - 05-08-2008 14:32

Dzięki jeszcze tylko 8 osób :->


Test IQ, płace 5 zł - Killer - 29-07-2012 08:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.