Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[KOSZ] HunBux.info - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [KOSZ] HunBux.info (/Temat-KOSZ-HunBux-info-23394)



[KOSZ] HunBux.info - Lomi107 - 13-07-2008 21:28

KOSZ.


- Xnation - 13-07-2008 22:07

Ja nierozumiem... teraz powstaje masa firm po 2c za klik przecież to z góry wiadomo ze firma się nie utrzyma bo nie ma takiej możliwości!!

Dodajmy jeszcze cennik reklam: 1$ za 1000 klików, czyli admin na takim pakiecie traci 19$ !!!!

Następna sprawa: admin nic nie zrobił, żadnego designu, ani czegoś innego niż standard, do tego najtańsza możliwa domena.

Lomi107 ja na Twoim miejscu wstydził bym się wrzucać wogóle takiego linka bo teraz ja uważam Cię za człowieka naiwnego i bez rozsądku! Czy Ty masz oczy?

Bez obrazy ale naprawdę dobijają mnie adminowie firm typu HunBux i jestem pewien podziwu że 827 userów którzy się tam zapisali są równie "tępi " jak ten admin


- mjs17 - 13-07-2008 22:10

admin po prostu ma zamiar łapac tylko refów a o wypłacie można pomarzyć a zawsze ktoś się zapisze


- Xnation - 13-07-2008 22:25

No zgadza się, być może potrzebuje bazy email? kto wie


- rafki - 13-07-2008 22:44

scam od kuchni:
potrzebujemy:
- skrypt myownbux
- domene
- tani hosting na miesiac
- czas

najpierw nasz bux musimy rozlekamowac - najlatwiejszym sposobem jest talkptc...
czekamy az nowi uzytkownicy beda dochodzic do nas.
mozna powyplacac jakis czas - ok.2 tygodnie, aby userzy nabrali zaufania i kupywali refkow i premium. w taki oto sposob zgarniesz pol - darmowa kase. przy liczbie uzytkownikow rownej 5000, zamknij buxa, domene i pogrzeb w bazie danych...
moze znajdziesz jakies fajne hasla do innych buxow...
a przy okazji pospamuj ludziom na maile, ktore znajdziesz tez w bazie!

SMACZEGO! :-)


- Marszalll - 14-07-2008 02:32

Lomi107, tak właściwie to można zarobić na takim buxie,.... ale jedna wypłatę...


- amposta - 14-07-2008 06:52

ten problem jest duplikatem, mam go tutaj na forum nie jest już Undecided


[KOSZ] HunBux.info - Killer - 28-02-2012 07:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.