Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
firmy na skup owoców - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: firmy na skup owoców (/Temat-firmy-na-skup-owocow-23379)

Strony: 1 2


firmy na skup owoców - mjs17 - 13-07-2008 15:51

witam znacie jakieś firmy które skupują owoce bo szukam w google a nie mogę znależc a bardzo mi to potrzebne chodzi mi o nazwy firm


- damian097 - 13-07-2008 20:37

http://www.arimr.gov.pl/index.php?id=85&id1=0&id2=0


- mjs17 - 13-07-2008 21:39

a gdzie to pisze ze oni skupują owoce :-P


- DSTR - 14-07-2008 13:29

Klikasz pobierz, ściąga Ci się plik w pdf z listą skupu owoców? Tak, chyba tak ;-)


- mjs17 - 14-07-2008 14:01

dzięki bardzo za pomoc wszyscy skupują tylko truskawki i maliny a o to mi nie chodzi ale jeszcze raz wielkie dzięki


- Xnation - 14-07-2008 15:45

mjs17 czy możesz zmniejszyć z łaski swojej podpis? Twój podpis jest 10X większy niż sama wypowiedź!


- rafki - 14-07-2008 15:52

xnation, musze to powiedziec, bo nie moge wytrzymac:
wypier*alaj...


nie rzadz sie tak na tym forum, bo ledwo co sie ''wyklules'' na forum, a juz myslisz ze kazdy sie z toba zgadza i w ogole... mjs jest modem i mysle ze ma prawo miec troche wieksza sygnaturke...

[ Dodano: 2008-07-14, 16:55 ]
a, i chcesz mnie zakablowac? prosze bardzo, idz powiedz to kazdemu modowi i adminowi, zeby mnie [Big Grin] wyrzucil z rangi... dal mi 100ostow, mi to lata. wole sie pozbyc ciebie [no i przy okazji mnie, bo mnie zakablujesz] raz na zawsze zebys zostawil to forum i nie meczyl godnych uwagi uzytkownikow tego forum...


- evolucja - 14-07-2008 16:00

rafki, dobrze gadać, herbaty? :-o


- mjs17 - 14-07-2008 16:03

po pierwsze i ostatnie wogóle nie na temat napisałeś więc nie oczekuj ode mnie odpowiedzi


- Xnation - 14-07-2008 16:24

Cytat:po pierwsze i ostatnie wogóle nie na temat napisałeś więc nie oczekuj ode mnie odpowiedzi

Jasna sprawa. Moja poprzednia wypowiedź miała na celu wyłącznie zwrócenie uwagi ponieważ to nie wygląda "ładnie"


Cytat:xnation, musze to powiedziec, bo nie moge wytrzymac:
wypier*alaj...

Specjalnie to zacytuję byś później nie edytował swojej wiadomości. Wiesz przeklinanie nie jest na miejscu ponieważ są tu dzieci które to czytają (takie jak ja czy evolucja) i gdy rejestrowałem się na forum nie pisało tu nic że to jest od 18 lat.

Cytat:wyrzucil z rangi...

Ty nie masz rangi


Cytat:wole sie pozbyc ciebie [no i przy okazji mnie, bo mnie zakablujesz] raz na zawsze zebys zostawil to forum i nie meczyl godnych uwagi uzytkownikow tego forum...

Wiesz pewnie Ciebie szybciej wyrzucą niż mnie bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nie łamę regulaminu zaś Twoje spazmy są żenujące a przy nich te wulgaryzmy to już zestaw. Tak więc jeśli chcesz by mnie tu nie było musisz spełnić jeden z warunków:
1) Jesteś adminem
2) Jesteś modem
3) Jesteś właścicielem forum

chodź gdybyś spełniał choć jeden warunek i wyrzucił byś mnie to było by nie fair wobec mnie bo ja się trzymam ustalonych zasad :-)


mjs17 napisałeś posta po rafkim więc przeczttałeś wulgaryzm, czemu nie działasz zgodnie z regulaminem? :-( To mnie nie pokoi