Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zaryzykować kupno refów w nówce? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: zaryzykować kupno refów w nówce? (/Temat-zaryzykowac-kupno-refow-w-nowce-23298)



zaryzykować kupno refów w nówce? - Xnation - 08-07-2008 11:37

Witam zapisałem się teraz w zetbux.com jest to nóweczka czy warto było by zakupić z 10 refów? Firma budzi zaufanie a po pierwszym dniu mam prawie minimum :shock: :shock:


Co o Tym myślicie?


- sebolek321 - 08-07-2008 11:43

Jak wypłaci to kup :-)

Tylko trochę ryzyka jest...

Polecam inne buxy :-)


- DSTR - 08-07-2008 11:43

Poczekaj chwilę :-| Na razie według swoich statystyk mają zarejestrowanych 11 userów... Poczekaj na minimum, zobacz czy wypłacają i potem się pomyśli...


- Xnation - 08-07-2008 11:48

No tak wieczorem może uda się zlecić..

No ale to że jest nowa to chyba plus? żeby kupować?


- DSTR - 08-07-2008 11:50

No ale wiesz, jak jest nowa to może się okazać, że to SCAM i od samego początku nie ma zamiaru wypłacać... Jak jest nowa, i są dowody, że są wypłaty, to można kupować, ale i tak jest trochę ryzyka (mimo to ja kupiłem refów w PayTC.net :-P ). To zleć, poczekaj, jak wypłacą to spróbuj...


- Zcna - 08-07-2008 11:58

Poczekaj niech troche powypłacają niech bedzie więcej ludzi i ten skrypt według mnie jest beznadziejny


- Xnation - 08-07-2008 11:58

Ok dzięki wielkie! zrobię jak mówisz

Pozdro


- makaj - 08-07-2008 15:23

To właściwie nie ma znaczenia. Jeśli chcesz kupować to od razu. To, że trochę powypłacają naprawdę nie świadczy o stabilności firmy. Za to im później kupisz tym bliżej do jej końca. Jeśli masz środki i ochotę - ryzykuj. Większość firm na początku płaci, więc niczego i tak się nie dowiesz... Pamiętaj jednak, że zdecydowana większość buxów to scamy i szybko znikają. Musisz brać to pod uwagę.


- evolucja - 08-07-2008 18:44

Xnation, po moich doświadczeniach mówię z góry: dosłowna większość buxów na tym skrypcie nie przeżywa. Nikt tam nie kupuje niczego, więc z czego admin będzie wypłacał? :evil2: