Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcem im napisać że oszukiwałem pomoże ktoś? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Chcem im napisać że oszukiwałem pomoże ktoś? (/Temat-Chcem-im-napisac-ze-oszukiwalem-pomoze-ktos-2329)



Chcem im napisać że oszukiwałem pomoże ktoś? - Pietia888 - 26-02-2010 17:33

Jak w temacie prosze aby ktoś napisał odrazu po angielsku że oszukiwałem i tworzyłem fałszywe konta i bardzo przepraszam ale chciałbym nadal kożystać z konta jeśli jest to możliwe, i czy jest możliwość aby usunięto mi tylko połowę ptz (teraz mam 1100-1150)PTZ
i można by wspomnieć że bede brał udzsiał w dzisiejszym restocku i zamówię coś do 500 PTZ.

coś takiego by to było
Ja napisałem oco mi chodziło a ktoś bedzie wiedział co ma napisać. Oby potraktowali mnie ulgowo, to jak coś mi sie uda zamówić to bana może nie dostane.

noi prosiłbym o podanie adresu na jaki mam wysłać e-mail
i napiszcie w skrucie co bedzie zawartego w e-mailu. BAAARRRRDDDDZZZZOOOOO DDDZZZIIIĘĘĘKKKUUUJJJEEE

i sorki za błędy ale pisałem na szybkiego.


RE: Chcem im napisać że oszukiwałem pomoże ktoś? - lolmasz - 26-02-2010 17:40

Hello im cheater. I've made fake e-mail accounts, and now im ashamed of that. Please forgive me and just cut my points in half.
I got them around 1100-1500. I would like to participate in today's restock, but i won't use all of my points. I'll try to take something for max 500ptz.

Please treat my lightly as i have confessed, regards Pieta888.


RE: Chcem im napisać że oszukiwałem pomoże ktoś? - Yanke$ - 26-02-2010 18:31

A piszesz to w Contact us ( w pasku na dole ), w dziale All Others Inquiries ( albo co ) i submit Smile