Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] ZETBUX.COM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] ZETBUX.COM (/Temat-PLACI-ZETBUX-COM-23287)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- Xnation - 14-07-2008 11:54

Cytat:Co innego jest napisać: Cytat:
Xnation, mylisz się


a co innego: Cytat:
evo..
MYLISZ SIĘ!!

Dla mnie jest to to samo tylko że druga wypowiedź jest napisana z caps Lock oraz wyraża więcej emocji.


Cytat:''hahaha, ja mam racje i ja jestem najmadrzejszy''...

Masz zwidy? nigdzie nie napisałem niczego podobnego! Nie uważam się również za mądrzejszego czy równiejszego od Was. Może Ty rafki mnie uważasz za mądrego? :idea: ahh dziękuję


Cytat:piszesz glupoty bo admin moze zrobic co chce, bo to jest jego wlasnosc i tyle...

he głupotą to dopiero jest to co napisałeś :idea: Wiesz co to regulamin? Coś jak umowa między osobami zawierającymi ją na odległość. Amin ustala warunki oraz regulamin a user ją akceptuje bądź nie (poprzez rejestrację)
Jeśli w regulaminie pisalo by że admin zobowiązany jest za jedno kliknięcie płacić 100$ to tak musi płacić, w innym razie łamie prawo.


Cytat:admini zazwyczaj nawet nie zaglądają do TOSu i go nie czytają.

To ich problem.
TOS to regulamin a to że go nawet nie przeczytają jest tylko i wyłącznie ich problemem.


- evolucja - 14-07-2008 12:03

Nigdy nie dajesz za wygraną, prawda? To teraz ja zrobię tak jak powinienem zrobić już dawno. Wycofuje się, tym samym ustępując głupszemu.

Xnation napisał(a):To ich problem.
to raczej twój problem. Regulamin jest po to aby go łamać. To tylko ostre zasady, których i tak większość nie czyta ani nie przestrzega.

Xnation napisał(a):w innym razie łamie prawo.
nie łamie prawa, zgodnie z pkt. 4 może zrobić wszystko.

To tyle na ten temat.


- rafki - 14-07-2008 12:08

ja mysle ze kazdy kolejny post powinien byc nagradzany warnem - powod? zbyt duzo off-topiku...

i sie klotnie zakoncza...
niech modzi robia cos z tym bo sa wakacje, ale jak sie jest modem to trzeba cos robic...


- Xnation - 14-07-2008 12:19

Cytat:to raczej twój problem. Regulamin jest po to aby go łamać. To tylko ostre zasady, których i tak większość nie czyta ani nie przestrzega.


I teraz powiedz kto tu jest głupi? Przecież ta wypowiedź jest totalnie żałosna, pozbawiona wszelkiego logicznego rozumowania!!

Regulaminy są po to aby je łamać? Jeśli tak uważasz to naprawdę nie widzę dalszego sensu korespondowania z Tobą bo myślisz nie logicznie i wbrew ogólnym zasadom.

Cytat:nie łamie prawa, zgodnie z pkt. 4 może zrobić wszystko.

bez komentarza, mówić mu w kółko jedno i to samo a on i tak nie skapuje.

Cytat: tym samym ustępując głupszemu
Dziękuję, po raz drugi jestem świadkiem obrazy osobistej przez evolucję, w tym przypadku celem jest moja własna osoba.


Cytat:ja mysle ze kazdy kolejny post powinien byc nagradzany warnem

Źle myślisz, może każdy kolejny post niezgodny z regulaminem powinien być nagradzany warnem?

Bo po co karać za coś co można robić? W końcu od tego jest forum by dyskutować


- rafki - 14-07-2008 12:42

Xnation napisał(a):Źle myślisz, może każdy kolejny post niezgodny z regulaminem powinien być nagradzany warnem?
no tak, pomylka..


- mrw111 - 14-07-2008 17:35

Panowie i panie!!! Ten bux to bux adminów isabelmarco!!! Przy reklamie teraz widziałem że można kupić refków i kasa wpłacona na [email protected]
Jeśli to na pewno ich bux to będzie to bux pewnie który długo potrzyma i będzie sprawiedliwy i uczciwy :-) Pozdro


- tomex11 - 14-07-2008 18:17

isabelmarco ma innego meila, moze specjalnie maja podobny, zeby ktos sie nabrał


- Xnation - 14-07-2008 18:27

Ja dowiedziałem się tyle że przenosiny się udały lecz czekają na zmianę Dsn czy jakoś tak, mówili coś że tej sytuacji nie przewidzieli i maxymalnie będzie to 48h się zmieniać. Czyli chodzi o to że narazie domena się jeszcze nie przekierowała :-)

Chyba będzie dobrze


- Sniechu - 14-07-2008 18:30

[b:-|396cb38e0]Xnation[/b:-|396cb38e0], kiedy ostatnio zlecałeś tam wypłatkę i kiedy ostatnio dostałeś od nich kaskę? Ja zleciłem dzisiaj i mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dni dostanę...


- Xnation - 14-07-2008 18:31

Ja ostatnio dostałem przedwczoraj, ale gdy wczoraj patrzyłem na stronę to z datą 14 lipca mieli sporo wypłat więc z tego co mi wiadomo wypłacają codziennie