Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] ZETBUX.COM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] ZETBUX.COM (/Temat-PLACI-ZETBUX-COM-23287)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- Xnation - 14-07-2008 10:32

evolucja, tam jest kilku adminów :-P jeśli jeden nie będzie odpisywał to drugi zacznie.

A propo. Podasz adres swojego bux?


- Kolekcjoner - 14-07-2008 10:42

O jakim spamie mówisz? Evolucja, chyba sobie kpisz. Dlaczego jako admin miałbyś banować użytkownika, za to, że chce wiedzieć co się dzieje z programem?
Rozumiem, że 34 wiadomości to jednak za dużo, ale pod Spam to mi nie podchodzi.


- Xnation - 14-07-2008 10:46

evolucj:

Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:
1)Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
2)Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
3)Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

Jak widać te 3 warunki musi posiadać "jednocześnie" a ja pisząc do admina nie zaliczam się do żadnego z tych pkt!

Proszę kogoś o adres buxa którego adminem jest evolucja


- rafki - 14-07-2008 10:49

evolucja napisał/napisała:
Cytat:Xnation, miałem



- evolucja - 14-07-2008 10:56

Kolekcjoner, admin ma prawo do zbanowania użytkownika w każdym momencie bez żadnej przyczyny i bez żadnych wyjaśnień. Dla mnie był by to już odpowiedni powód, i jestem pewien że gdy zetbux osiągnie większą liczbę użytkowników tak też będzie robił.

Xnation, to jest encyklopedyczna definicja, mająca się nijak do obecnych wiadomości określanych mianem spamu ;-) Dla przykładu na forum można już określić że twoja wiadomość to spam.


- Xnation - 14-07-2008 10:59

evolucja mylisz się!

Moja wiadomość mogła by być określona za spam ponieważ regulamin forum wyraźnie o tym mówi! A więc mamy o tym notę "prawną" forumową. Więc nie wymyślaj nowych definicji bo trochę Ci to nie wychodzi.


rafki. Wem że miał, proszę tylko o nazwę chcę sprawdzić kilka ważnych dla mnie elementów


- Kolekcjoner - 14-07-2008 11:02

Cytat: admin ma prawo do zbanowania użytkownika w każdym momencie bez żadnej przyczyny i bez żadnych wyjaśnień.

:-> :->

Zabawne. Zapewne w swoim bux'ie banowałeś bez powodu tych, którzy byli blisko wypłaty.

Wiesz dokładnie co napisałeś? Może jeszcze się zastanowisz nad tym i rzucisz jakieś poprawki, bo Twoja wypowiedź jest bezsensowna.

Admin może banować tylko tych, którzy łamią TOS'y.


- evolucja - 14-07-2008 11:03

Xnation napisał(a):evolucja mylisz się!
Nie obchodzi mnie twoja opinia. Skończ więc proszę.

Czy wszystko musisz mieć podane na tacy? Wysil się i sam poszukaj!

@EDIT
kolekcjoner, przeginasz już. Naprawdę. Nie wiesz jak było- nie odzywaj się Undecided

Post którego napisałem, nie jest bezpodstawny a inaczej- jest w nim prawda. Nie wierzysz? zajrzyj do TOSu.


- Kolekcjoner - 14-07-2008 11:08

Jeżeli Spamem jest, pisanie do admina z pytaniem co się dzieje z jego firmą to świat zaczyna wariować.

Cytat:kolekcjoner, przeginasz już. Naprawdę. Nie wiesz jak było- nie odzywaj się

Najpierw chłopcze spójrz co napisałeś w poprzednim poście. Poczekaj przypomnę Ci i pogrubię:

Cytat:admin ma prawo do zbanowania użytkownika w każdym momencie bez żadnej przyczyny i bez żadnych wyjaśnień.
:mrgreen:


- evolucja - 14-07-2008 11:12

Cytat:Jeżeli Spamem jest, pisanie do admina z pytaniem co się dzieje z jego firmą to świat zaczyna wariować.
Samo pytanie nie, ale pytanie w 34 wiadomościach owszem.

Więc najpierw "dorosły" przeczytaj mój post powyżej i dopiero potem zadawaj pytania, bo nie mam zamiaru czytać TOSu za ciebie.