Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] ZETBUX.COM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] ZETBUX.COM (/Temat-PLACI-ZETBUX-COM-23287)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- Sniechu - 17-07-2008 12:38

evolucja napisał(a):W końcu adminem jest polak, a jak wiadomo polak zawsze ma problemy ;-)

Z hostingiem może ma problemy, ale z wypłatami radzi sobie całkiem, całkiem :idea:


- Kolekcjoner - 17-07-2008 12:50

Cytat:Ha ale dowaliłeś... Jak mogli domeny nie kupić skoro już kilka dni na niej jechali? :mrgreen: Doemny kupuje się na rok (przynajmniej na rok)

Przetłumacz dokładnie jaki był komunikat na stronie.
Domeny można kupić nie tylko na cały rok Wink


- Xnation - 17-07-2008 12:57

Kolekcjonerze.. Ja rozumiem lecz pewne sprawy można skumać bez czytania. Nie ma takiej opcji by dana strona była na domenie np: przez tydzień po czym znika bo nie kupion domeny.

Znając datę kupna domeny wiem kiedy się skończy abonament. Ile już żyje nie słyszałem że można kupić domene funkcjonującą na krócej niż rok.

Datę zakupienia domeny można łatwo sprawdzić dzięki stronie która zapisuje co we wcześniejszych latach działo się z domeną, co na niej było, i jaki miała status dla google.


- Kolekcjoner - 17-07-2008 13:06

Jak wolisz, nie róbmy OFFT


- Xnation - 17-07-2008 13:40

Ok Panie kolego :-)

Wracając do tematu myślałem że to już amen a jak narazie znikły błędy logowania czy reklam :-D


- betxp - 19-07-2008 01:21

że tak powiem niepokoje się troche zlecilem wyplate ponad 3 dni temu ... juz mam praktycznie 2 uzbierana... a tu wielkie nic

niepokoje się bo widze niektórzy dostają w niecały dzień


- Kolekcjoner - 19-07-2008 06:31

betxp, nie sądziłeś, że admin będzie trzymał takie tempo wypłat przez cały czas.


- betxp - 19-07-2008 16:13

No tak nie sądze, poczekam ... bo nic innego mi nie pozostaje

ale zlecalem wypłate w tym samym czasie co Sniechu swoją ostatnią. On dostał po niecałym dniu, a ja nie dostałem :-)

pojawiła się ankieta

Czy użytkownicy chcą podniesienia minimum do 10$ wzamian za szybsze wypłaty

Moim zdaniem to dobry pomysł. Tylko czy wypłaty bedą szybsze to się przekonamy za kilka dni, bo jak narazie większość głosujących jest za


- piechu - 19-07-2008 16:18

gdzie jest ta ankieta?


- Kolekcjoner - 19-07-2008 17:12

http://zetbux.com/index.php :lol: