Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY] unaltptc.gofreeserve.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [NOWY] unaltptc.gofreeserve.com (/Temat-NOWY-unaltptc-gofreeserve-com-23284)

Strony: 1 2


- sebolek321 - 08-07-2008 09:25

Ah ze się dałem nabrać na ten bux... :roll:


- dzelagr - 08-07-2008 09:28

Kod:
5) All payments are made via PayPal and no other payment method is being used at this time. You must manually request for payment to be processed and it will be issued within 10 business days. You must accumulate at least $10 before payment will be issued.

tak pisze w TOS


- rafki - 08-07-2008 09:31

no to jakie minimum w koncu? Tongue

dobrze ze nazwa buxa to nie ''Analptc" Big Grin


- Sniechu - 08-07-2008 09:33

dzelagr napisał(a):5) All payments are made via PayPal and no other payment method is being used at this time. You must manually request for payment to be processed and it will be issued within 10 business days. You must accumulate at least $10 before payment will be issued.

tak pisze w TOS

A tak pisze w FAQ

Cytat:If you have the minimum amount accumulated, you can click on your account balance within your stats area and it will submit your request. Currently, we only make payments via Alert Pay. We will soon be using other methods of payment.

Nie wiem co o tym myśleć :mrgreen:


- dzelagr - 08-07-2008 09:35

a w FAQ pisze:

Kod:
# How do I get paid?
If you have the minimum amount accumulated, you can click on your account balance within your stats area and it will submit your request. Currently, we only make payments via Alert Pay. We will soon be using other methods of payment.
# When do I get paid?
All earnings are for advertising purposes.

No i która wersja jest prawdziwa??


- Sniechu - 08-07-2008 09:36

Myślę, że...... ŻADNA! Nie wiem jak u Was, ale u mnie nie da się wypłacać ani na AP ani n PP Undecided


- mrozio - 08-07-2008 09:51

Musi sie dac wyplacac


- Sniechu - 08-07-2008 10:02

No właśnie o to chodzi, że nie musi się dać, niektóre buxy są tylko do reklam Undecided .

[Obrazek: fdsaadssafdpp6.jpg]


- rafki - 08-07-2008 11:51

wniosek - tylko do reklam...


[NOWY] unaltptc.gofreeserve.com - Killer - 28-02-2012 07:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.