Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Name This - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Name This (/Temat-Name-This-23277)



Name This - kurdelaska - 09-08-2008 23:26

Name This jest serwisem utworzonym przez klauster.com, którego celem jest wspólne podejmowanie decyzji jego użytkowników. W przypadku Name This głównym celem jest utworzenie jak najlepszej nazwy dla wyrobu lub usługi oferowanej przez dana firmę. Koszt wymyslenia nazwy to 99$ z czego większość wędruje do użytkowników jako nagrody. Wyróżnienia w postaci dolarów otrzymują autorzy trzech najlepszych pomysłów na nazwę oraz osoby inwestujące w nie swoje "waty"(watts).
Wymyślanie nazw dla produktu twa równo 48 godzin. Później każdy dostaje wynagrodzenie. Dokładnie nie wiem ile za co się tam dostaje. Mogę tylko powiedzieć że za procent udziałów za drugie miejsce dostałam 1 $. Minimum to 50$. I jeszcze parę odpowiedzi na ewentualne pytania.

Co to są waty (watts)?
Jest to rodzaj wirtualnych pieniedzy, które inwestujemy w najlepsza we dług nas nazwę. Gdy nazwa zajmie któreś z miejsc od 1 do 3 otrzymujemy pieniądze odpowiednio do procentu jaki stanowiły zainwestowane przez nas waty.

Jak zdobyć waty?
Inwestujac, polecając serwis znajomym, wypełniajac okazyjne ankiety.

W razie jakichkolwiek pytań komentować.


- piechu - 10-08-2008 13:51

napisz na gg 7275941 mam pare pytan


- kurdelaska - 10-08-2008 15:41

obecnie nie mogę do ciebie napisać
bo na komputerze którym jestem nie mogę zainstalować gg
dopiero za jakieś dwa tygodnie będę miała dostęp do gg
może podaj maila


- piechu - 10-08-2008 16:11

a ja teraz wyjezdzam i bede mial dostep tylko do gg ;p bo na komie jak bedziesz to sie dogadamy bo teraz jak mnie nie bedzie to i tak nie bede mogl sie zajac ta firma


- kurdelaska - 02-09-2008 16:36

ja już jestem


- piechu - 02-09-2008 20:25

to jak mozesz to napisz do mnie na gg;p


Name This - piotrekprorok - 18-09-2015 09:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.