Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
skarga / cpunek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: skarga / cpunek (/Temat-skarga-cpunek-23256)

Strony: 1 2 3


- Pogrebniak - 07-07-2008 10:10

ja tam nie wiem kto to jest ten eXv, no ale jest to podejrzane, dajcie mu ostrzeżenie o wartości 3 i już nie będzie robił takich numerów bo przy kolejnym warnie nie będzie już mógł pisać na forum :-P


- evolucja - 07-07-2008 10:10

cpunek, tylko, że to jest nie fair.. po co się zapisujesz skoro zaraz masz przestać klikać?

Zresztą.. sprawa i tak zostanie zgłoszona do admina buxa, więc nie będziesz miał nic :-?


- Tomsh - 07-07-2008 10:11

W tej sprawie musze się zgodzic z wkl i cpunkiem (chyba tak to się odmienia). Chyba to on decyduje pod kim będzie klikac. Ja nie widze sensu drązenia tego tematu.


- cpunek - 07-07-2008 10:13

niech sie cieszy ze ma 6klikow za free przecież kasy odniego nie chce a to ze zglasza to ktos to admina buxa to juz sie nazywa KONFIDENT (nieobrazajac nikogo tylko pisze jak to sie nazywa) pozdro


- evolucja - 07-07-2008 10:13

Tematu już nikt nie drąży, a kwestia zgłoszenia tego do newbuxery to już inna sprawa i wcale o niej pisać nie trzeba :-|

@UP
nie wiem jaki on oferował refback, ale jeśli z minimum to nawet nie miał byś podstawy by prosić go o wypłatę pieniędzy..

Nie zgłosił bym tego tak 'ot tak' ale uważam że zachowałeś się nie ładnie i zrobię to co uważam za słuszne.


- cpunek - 07-07-2008 10:14

poprostu stracil polecajacego musi sie odkucBig Grin


- BizNET - 07-07-2008 10:14

Witam

sebolek321 Twoja oferta którą sam napisałeś nie zobowiązuje do niczego! Napisałeś tak:
Cytat:Gdy uzbierasz 100 klików odrazu płacę ci 1$ na AlertPay

gdybyś napisał np: "Gdy uzbierasz 100 klików od razu płacę ci 1$ na AlertPay, wymagana aktywność np: 3 miesiące lub 500 klików" Wtedy jak najbardziej podejmujemy kroki ukarania osoby która się nie wywiązała.

Z Twojej oferty wnioskuję że płacisz 1c za klik a minimum to 1$, zaś nie ma żadnych przeciwwskazań co do wcześniejszego ukończenia współpracy.


Dla tego też nie widzę żadnych podstaw do ukarania tej osoby. Na przyszłość możesz bardziej rozbudować swoje oferty zawierając w niej więcej szczegółów.

Pozdrawiam


- cpunek - 07-07-2008 10:16

dziekuje wszystko na ten temat mozna zamknacBig Grin hiihihih
I WIN Big Grin :arrow: :-> :-P :-D :mrgreen: :lol: :idea: 8-)


- evolucja - 07-07-2008 10:17

za to postawił bym mu już jedno ostrzeżenie..


- sebolek321 - 07-07-2008 10:28

Nie zgadzam się z wypowiedzią admina no ale cóż musze ją przyjąc.

Temat do zamknięcia.

Myślałem że zapisywanie do dwóch refbacków naraz jest nie uczciwe...