Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wasze gusta filmowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: wasze gusta filmowe (/Temat-wasze-gusta-filmowe-23228)

Strony: 1 2


wasze gusta filmowe - rafki - 05-07-2008 21:17

jakie filmy lubicie? hity czy male produkcje? smiesznie czy strasznie?

ja osobicie uwielbiam komedie , czarne komedie i jakies komedie romantyczne [nie jestem typem twardziela... Wink]. tylko czasem jakis thriller. nie cierpie ''wielkich hitow kinowych'' choc niektore przyciagaja... lubie skromnie i fajnie... :-)


- JereManU - 05-07-2008 21:55

Przede wszystkim filmy dokumentalne i historyczne.


- mjs17 - 05-07-2008 22:27

ja kiedyś bardzo ale to bardzo lubiłem horrory ale teraz już nie przepadam dlatego ze praktycznie ciągle albo prawie ciągle jest ta sama fabuła

oczywiście komedie dramaty bardzo lubię horrory też ale już tak często nie oglądam a a bardzo zaczęły mi się podobać komedie romantyczne a zaczęło się to od filmu:

-DZIEWCZYNA Z SąSIEDZTWA kto oglądał to wie o co mi chodzi niesamowita Elisha Cuthbert a tak z ciekawości zapytam się oglądał ktoś z tego forum ten film

potem oglądałem kolejny film typu komedia romantyczna :

-SZANSA NA SUKCES w tym filmie występowała niesamowita piosenkarka aktorka kompozytorka Hilary Duff i też jestem bardzo ciekawy czy ktoś ten film oglądał :-)

Mam takie pytanie co do Hilary Duff czy wy też uważacie ze ona nie potrafi grać bo moim zdaniem jest świetna aktorką a te nominacje do Złotej Maliny to wydaje mi się ze nie na miejscu

I właśnie od tych filmów zaczęła sie moja przygoda z komediami romantycznymi

trochę się rozpisałem ale myślę ze trochę rozwinie się ten temat i to co napisałem chciałbym wiedzieć czy oglądaliście itd


- rafki - 05-07-2008 22:40

mjs17 napisał(a):-DZIEWCZYNA Z SąSIEDZTWA kto oglądał to wie o co mi chodzi niesamowita Elisha Cuthbert a tak z ciekawości zapytam się oglądał ktoś z tego forum ten film
swietny film, swietne aktorstwo, fabula etc... polecam jak najbardziej! kazdemu sie spodoba - serio... :-) jeden z najlepszych filmow ktore ogladalem... kinoman rafki poleca xP

Cytat:-SZANSA NA SUKCES w tym filmie występowała niesamowita piosenkarka aktorka kompozytorka Hilary Duff i też jestem bardzo ciekawy czy ktoś ten film oglądał :-)

Mam takie pytanie co do Hilary Duff czy wy też uważacie ze ona nie potrafi grać bo moim zdaniem jest świetna aktorką a te nominacje do Złotej Maliny to wydaje mi się ze nie na miejscu

gra zbyt sztucznie. jak kreskowka, jakas bajka... nadaje sie tylko do mlodziezowych seriali jak lizzie mcguier [tak?] bo dzieci ja zrozumia i powiedza ze to swietna aktorka...
co do filmu byl by swietny gdyby nie aktorka...


- mjs17 - 05-07-2008 22:47

no tak zgadza się w niektórych momentach to nie za bardzo ale ogólnie film nie był zły aktorka też całkiem :-) wiesz ona może sztucznie grała ale to praktycznie wtedy było jeszcze dziecko mające 16 lat wiec też tak surowo nie można oceniać


- rafki - 05-07-2008 22:47

i dodam jeszcze cos ode mnie o serialach:
uwielbiam ogladac seriale - szczerze to wiecej ogladam seriali niz zwyklych filmow. gusta moje wedruja w strone dextera, prison break [o czym cos napisze] i inne tego typu seriale sensacyjne... swietne sa tez niektore seriale komediowe jak the it crowd, weeds etc.
o, albo animowane seriale! simpsonowie, futurama, family guy... swietne! trzymaja sie cyklu, zawsze smieszne, zawsze zaskakujace...
pb przy koncu drugiego sezonu spadl na psy. znow ucieczka. ok, jestem cierpliwy, jest 3sezon, moze byc - szczegolnie poczatek, po 3 odcinkach okazuje sie ze znow chce uciec. i co bedzie w 4sezonie? znow ucieczka jakiegos kolegi z wiezienia? zobacze co sie bedzie dzialo w 4sezonie - mam nadzieje ze na tym sie skonczy. ilez mozna w kolko to samo? to samo tyczy sie mody na sukces, na wspolnej, pierwsza milosc i inych tego typu oper mydlanych. ktos sie rozwodzi, zeni, ale okazuje sie oszustem, wtedy kogos zabije z zemsty i tak w nieskoczonosc... where are we now?!

[size=9:-|de0d1e4d8][ [i:-|de0d1e4d8][b:-|de0d1e4d8]Dodano[/b:-|de0d1e4d8]: 2008-07-05, 23:48[/i:-|de0d1e4d8] ][/size:-|de0d1e4d8]
[quote:-|de0d1e4d8="mjs17"]no tak zgadza się w niektórych momentach to nie za bardzo ale ogólnie film nie był zły aktorka też całkiem :-) wiesz ona może sztucznie grała ale to praktycznie wtedy było jeszcze dziecko mające 16 lat wiec też tak surowo nie można oceniać[/quote:-|de0d1e4d8]

no niby tak... jeszcze nie miala doswiadczenia, ale moim zdaniem to za male grac w takiej produkcji...


- mjs17 - 05-07-2008 22:49

o seriale też lubię :-) bym zapomniał


- mjs17 - 05-07-2008 22:51

zgadzam sie praktycznie jak by nie patrzeć to ona w wszystkich prawie filmach w których występowała grała pierwszoplanową postać a to dziwne jak na swój wiek


- DaGoor - 06-07-2008 01:21

Ja w sumie tylko komedie oglądam i komedie romantyczne. Czasami jakieś sensacyjne albo bajki z "holyłuda" typu Spiderman czy Transformers. Horrorów nie oglądam bo mam zrytą psyche :->

Seriale ;-) Głównie Heroes i Prison Break. Aktualnie przerwa w obydwu serialach, chociaż wolałbym żeby już nie było następnego sezonu Prison Breaka. Temat tego serialu nie jest zbyt dobry do rozwijania. Pierwszy sezon rządził. Potem już było tylko gorzej, ale nadal oglądałem :-> Czwarty sezon też obejrzę :-P
A na "Herosów" czekam z niecierpliwością :->

Seriale animowane :idea: Family Guy, South Park Big Grin

Ostatnio spodobał mi sie też sitcom "Hannah Montana" z Disney Channel :-> Można sie pohahać :-P


- rafki - 06-07-2008 11:47

DaGoor napisał(a):bo mam zrytą psyche

tak jak ja... od dziecinstwa tak mam - wole lagodne i lekkie filmy... :-)