Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]PSP 3000 vs Wii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]PSP 3000 vs Wii (/Temat-Zamkniety-PSP-3000-vs-Wii-2320)



[Zamknięty]PSP 3000 vs Wii - michel000 - 26-02-2010 15:19

Taj jak w temacie głosujcie Smile.


RE: PSP 3000 vs Wii - Killian - 07-03-2010 00:13

PSP 3000 Smile


RE: PSP 3000 vs Wii - podobnoja - 15-03-2010 21:27

zalezy w co chcesz grac kiedy?? Bo np ja kupilem psp i jestem zadowolny bo na wykladach podczas jazdy w autobusie mozna grac Smile ale wii fajna zabawka ale grac z kims to jest taka zabawka na chwile tak mi sie wydaje...


RE: PSP 3000 vs Wii - Bolt - 15-03-2010 21:31

No więc zdecyduj się czy chodzi ci o fajną rozrywkę, której "jesteś gwiazdą"
czy chcesz mieć przenośne centrum rozrywki Big Grin ??

Ja mam psp 2k i jest super, bo mam co robić jak wszyscy śpią xd Tongue
A wii to fajna zabawa ze znajomymi, która wymaga więcej niż tylko zręcznych palców Smile
Trudny wybór :/


RE: PSP 3000 vs Wii - wesolutki - 15-03-2010 21:42

Przecież do Wii można dokupić normalnie pada i grać w gierki (fifa, pes, cod itp.) normalnie jak na ps czy xboxie. Chyba, że się mylę to mnie poprawcieSmile


RE: PSP 3000 vs Wii - Bolt - 15-03-2010 21:47

Pad do wii? Jakaś nowość chyba....

TO NIE JEST PAD tylko nunchuk jeśli o niego ci chodziło Smile
[Obrazek: wii_nunchuk.jpg]

A to że można grać to jest oczywiste Smile Np. w NFS undercover w pilocie trzymamy 1 żeby jechać 2 żeby hamować a skręcamy pilotem xd Tongue

Chyba, że chodzi ci o taki ...:
[Obrazek: classicpad.jpg]

^^ ale jak widzę ten pad się chyba nie przyjął za bardzo, wolę jednak piloty Big Grin A do pilota możemy dokupić np. takie coś jak karabin że wsadzamy w niego pilota i jazda Smile Real na maxa Tongue


RE: PSP 3000 vs Wii - wesolutki - 15-03-2010 21:59

http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B202127/cid/20018/refId/goost/

Tutaj masz już prawie identycznego jak do ps czy xboxa więc gra nie różni się wtedy kompletnie niczym a dodatkowo wiadomo co można w Wii. Pytanie mam tylko jeszcze tego typu czy na Wii jest mniej gier? Czy np. gierka z xboxa pójdzie na Wii?


[Zamknięty]PSP 3000 vs Wii - Killer - 18-05-2011 11:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.