Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PLACI]NewBuxEra -> SVK ptc !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PLACI]NewBuxEra -> SVK ptc !! (/Temat-PLACI-NewBuxEra-gt-SVK-ptc-23122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- Pogrebniak - 06-07-2008 18:22

chciałem się dowiedzieć czy ktoś już kupić tam premium bo nie wiem czy się opłaca, 25$ na miesiąc, no niby z samego klikania po miesiącu się zwróci bo dają 5c za klik i 5 refków, ale nie jestem pewny, co o tym sądzicie ?


- evolucja - 06-07-2008 18:24

Pogrebniak, lepiej kup 100 refków, a potem kup premium ze stanu konta :->


- Pogrebniak - 06-07-2008 18:27

Sets Available(15 Referrals ): 0

Sets Available(35 Referrals ): 1

Sets Available(1 Referrals ): 0

Sets Available(5 Referrals ): 0

Sets Available(50 Referrals ): 0

Sets Available(100 Referrals ): 5

te liczny po ":" oznaczają że tyle jest dostępnych pakietów ???
czyli że paczki 100 refków może kupić tylko 5 userów ? :-|


- evolucja - 06-07-2008 18:28

wywnioskuj z tego: "Sets Available" :-P


uprzedzając twoje następne pytanie:
tak..


- Tommy - 06-07-2008 18:42

Ktoś napisał, że jest to bux admina oldschoolbux. Nie znam firmy oldschoolbux więc chciałem się dowiedzieć czy jest to uczciwy admin. Czy płaci w firmie oldschoolbux?
Chciałem zainwestować w NewBuxEra ale nie chcę utopić kasy :-)
Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź!


- mjs17 - 06-07-2008 20:04

opłacało by się inwestować w w to premium na miesiąc bo przecież masz 5c za swój klik i 2c za poleconego a oprócz tego 5 refów i jeszcze oprócz tego minimum 15 linków dziennie czyli dzienny zarobek z swojego klikania wynosiłby 0,75$ x 31 to wychodzi 23,25$ nie licząc poleconych i większej ilości linków więc na pewno się zwróci ale przy większej liczbie poleconych lepiej to wyjdzie bo w tym wypadku dużo nie zarobisz


- Tommy - 06-07-2008 20:18

Mam narazie 10 refów więc faktycznie inwestycja się opłaca.... tyle, że boję się troszkę, że firma może się zwinąć... dlatego pytam jak wygląda wypłacalność w oldschoolbux gdzie rzekomo jest ten sam admin!


- pl-pedro - 06-07-2008 20:18

evolucja napisał(a):to bux admina oldschoolbux :-> :->

Nie!


- Tommy - 06-07-2008 20:23

W takim razie ktoś próbował wprowadzić forumowiczów w błąd. :-D
Może zdecyduję się zainwestować w tą firmę. Pożyjemy zobaczymy.... :idea:
Pozdrawiam i dzięki pl-pedro za wyprowadzenie z błędu! :-|


- pl-pedro - 07-07-2008 01:45

To jest super klikacka ... Uz Mnie posłał 3 vyplatu, bardzo szybko vyplaca. DOPORUCUJEM REGISTRACIU, będziemy bardzo rad i rejestracji cezomna, bardzo PEKNE DAKUJEM. PS: nie jest to klikacka administratora OldSchoolBUX. Tę klikacku własnej super słowacki ktory waszą radą bardzo vyplati .. Preto'll bardzo rad i jest tutaj, aby zarejestrować się prawo cezomna, dakujem

Link:
http://www.newbuxera.com/register.php?r=pedrosvk