Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
w jakie gry gracie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: w jakie gry gracie? (/Temat-w-jakie-gry-gracie-23103)

Strony: 1 2


w jakie gry gracie? - rafki - 30-06-2008 14:53

w jakie rodzaje gry gracie? jakies internetowe?
ja:
wyscigowe, sport, rpg i czasami jakies rodzaju ogame, battleknight...


- tomciozet - 30-06-2008 15:00

Monsters oraz Rycerze! Od wczoraj również Inwazja.


- Zcna - 30-06-2008 15:12

Mało gram ale przeważnie sportowe jak miałem kilkanaście lat to pasjonowałem sie
Empire Earth
Kozacy europejskie boje


- alo250 - 30-06-2008 15:15

raczej jedyna grą w która ja gram na komputerze to Pasjans bo wkońcu komputer nie jest od grania od takich rzeczy mam PS2 na ktorym gram w Grand Turismo 4 Teken 5 i jeszcze kilka innych


- DaGoor - 30-06-2008 15:31

Mój komputer jest powiedzmy... "średnio zaawansowany" :mrgreen: Więc najlepsze gry na jakie sobie mogę pozwolić to Far Cry czy FlatOut 2. No i w sumie to mi wystarcza :->

A ogólnie to FPSy, TPSy i ścigałki ;]


- JereManU - 30-06-2008 15:32

Wolf ET.
A poza tym pasjans, saper. Klasyka. Joke. :->

Tylko ET.


- dzelagr - 30-06-2008 15:35

simsy (ogólnie wszystkie czesci, teraz mam historie ze swiata zwierząt) :idea: i kiedys w hard trucka grałam (jak byłam młodsza :-) ), oczywiscie kierownice miałam, biegi i pedały ;-) teraz wole jezdzić ale na zywo, nie w grach :-P


- krzysiek349 - 30-06-2008 15:35

Komputer nie jest do grania? :lol:
Gdzie to pisze

Ja gram w:

Counter-strike od roku
Prince of persia-Wszystkie czesci mam na kompie :lol:
Quake
Metin2
Silkroad-przeszlosc
assasin creed-Piekna gra
NFS-wszystkie czesci :->
Crysis
Sims 2
larry 7- :mrgreen:


- Sniechu - 30-06-2008 15:49

Ja obecnie pasjonuje się gothic 3, bardzo lubię też Prince of Persia - wszystkie części. Jak zrobię upgrade kompa to na pewno zagram w Assassin's Creeda. Mam EK World in Conflict, ale średnio mi się w niego chce grać. Lubię także Settlersów VI i kiedyś grałem w Heroes V. Bardzo lubię Serię Age of Empires, ale jak się dowiedziałem, że akcja IV i V będą rozgrywane w przyszłości to jakoś mnie to tak odrzuciło (AoE kojarzy mi się ze Starożytnością - może dlatego, że od początku grałem w AoE I). To tyle - kilka może pominąłem :-|


- rafki - 30-06-2008 16:51

nooo, cs i hl tez wymiataja... :-)