Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK (/Temat-Wrazenie-po-3-platnych-falach-LUTY-RESTOCK-2310)

Strony: 1 2 3


Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - Admin - 26-02-2010 12:27

W tym temacie piszcie o swoich ogólnych odczuciach,
ja jestem troche zawiedziony spodziewałem się stabilnej wersji a tu mało że autofill nie zadziałał, bo wybór państw był w java script, to jeszcze każda kolejna fala była coraz gorsza=/


1 fala ok.00:53
2 fala ok.02:03
3 fala ok.04:08

Nie było łatwo, głowne nagrody rozeszły się w mniej niż 10 sekund,
kraj trzeba było wybrać ręcznie, usa oczywiście nic nie musiało zmieniać bo mieli graj ustawiony od razu=/ Troche się zawiodłem ale wciąż licze że na ostatnią "darmową" fale. Wam również życze powodzenia- chociaż ciekawie się nie zaposiada.


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - MalinaJUMPER - 26-02-2010 12:40

W ogóle autofill nie działał na falach dzisiejszych?


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - Devillek - 26-02-2010 12:41

w 10 sekund? nieźle : } to widać że bardzo musiało się wszystko mulić Big Grin no ale cóż życie :}

a kiedy bd. ten darmowy?


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - MalinaJUMPER - 26-02-2010 12:43

jak na darmowym tak będzie to im chyba nogi z dupy powyrywam ;]


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - Lilwee - 26-02-2010 12:55

Oby teraz coś było bardziej ustawione pod europe a nie tylko stany.. My tez chcemy coś zgarnąć Tongue
Co do tych fal to także jestem zawiedziony ;D szczególnie 3 fali.


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - oskar2222 - 26-02-2010 13:07

26 bedzie darmowy restock


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - Moncio - 26-02-2010 13:16

Ja wykupiłem falę za 100ptz. Obudziłem się o 3.45, włączyłem kompa i czekałem. Gdzieś około godziny 4:00 zaczęło tak mulić że nie dało się odświeżyć stronki Smile. Gdy się zalogowałem zostały tylko:
- gra na xboxa (chyba Darksiders)
- na psp (Army of Two: The 40th Day)
- koszulka His Large - Odyss Outline T
- i jak zwykle tapetki na fona i pc Smile
Nic nie upolowałem więc czekam na dzisiejszy restok, więc życze wam abyście coś zassali z lockerza Smile Ja startuje na psp Big Grin


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - adi17messi - 26-02-2010 13:27

Ja też jestem zawiedziony, ale cóż, czekam na dzisiejszy restock. Nawet z jednego powodu się cieszę... Hamburgery pozgarniały nagrody, a drugiej już zamówić nie będą mogli, a więc większe szanse dla nas.


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - DonHoracy - 26-02-2010 13:35

Ja że tak powiem jestem baaaaardzo zadowolony bo zgarnąłem WII Big Grin Fakt że lockerz ładnie poleciał z trzecią falą bo nie dało się nawet zalogować nie wspominając już o kupnie czegoś.


RE: Wrażenie po 3 płatnych falach - LUTY RESTOCK - Magnus - 26-02-2010 13:36

Kurcze może uda mi się coś w darmowym zdobyć Smile