Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W który bux warto zainwestować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: W który bux warto zainwestować? (/Temat-W-ktory-bux-warto-zainwestowac-23089)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


- rafki - 13-07-2008 18:56

travispl napisał(a):PayTC.net (chyba najkorzystniejszy interes)

to polecam, swietna firma.. szybko daja premium, jak by mieli un-reffered users tez by pewnie szybko dali :-)

07bux, juz jakies 2tyg temu stalo sie bux.to. wolno daja refkow, premium i te wyplaty w miesiac... admin jest leniwy [tak biegi, atakuj mnie...] dopiero teraz do wniosku doszlem... ja poklikam jeszcze troche zeby 2x5refkow sie zwrocilo, i koncze z ta firma...


- tomex11 - 13-07-2008 19:53

rafki napisał(a):
travispl napisał(a):PayTC.net (chyba najkorzystniejszy interes)

to polecam, swietna firma.. szybko daja premium, jak by mieli un-reffered users tez by pewnie szybko dali :-)

07bux, juz jakies 2tyg temu stalo sie bux.to. wolno daja refkow, premium i te wyplaty w miesiac... admin jest leniwy [tak biegi, atakuj mnie...] dopiero teraz do wniosku doszlem... ja poklikam jeszcze troche zeby 2x5refkow sie zwrocilo, i koncze z ta firma...

Paytc to nie wiem jakos dziwna ta firma jak dla mnie, może sie mylę, myśle isabelmarco najlepsza płaci każdemu i w termienie to chyba najważniejsze, i nie jest firmą która istnieje miesiąc


- Xnation - 13-07-2008 19:59

Ja zacząłem od zetbux i co zarobię przeznaczam na kolejne refy lub pożyczam ludziom kase z forum (w zamian za rewanż pieniężny) staram się odkładać troszkę zawsze na bok i z tych odłożonych też kupię ref. Gdzie polecacie? Myślę że paytc będzie dobrym rozwiązaniem


- tomex11 - 13-07-2008 20:42

szczerze to myśle ze i zetbux i paytc jest złym rozwiazaniem


- rafki - 13-07-2008 22:49

zetbux powiedzialbym ze tak, ale paytc jest jak najbardziej dobra inwestycja! swieza firma, szybko placi, dzialajace forum, admin szybko odpisuje, jest uczciwy, nie oszukuje, dodaje szybko kupione rzeczy... no dlugo tak wymieniac. zadowoleni uzytkownicy...

jest super i tyle. a zetbux? brak forum i jakos nie mam zaufania do tego skryptu ;P


- tomex11 - 14-07-2008 01:07

no masz racje skrypt zetbux jak tylko zobaczylem to na nie od razu, a te pyttc na nie bo tam pełno reklam o refach zeby kupowac praie same takie i nowa firma nie wiem zobaczymy...


- mcrjoker - 16-07-2008 18:03

Chciałbym odświeżyć temat i zapytać się Was na jakim bux'ie jest teraz najlepiej zainwestować w ref?


- szymek00 - 17-07-2008 17:23

Polecam PayTC.net, Buxdol.net i Bux.bg dużo klików, tanie refki :-|


- Marszalll - 23-07-2008 15:20

szymek00, a paytc.net jeszcze płaci?? :?:


- Zcna - 23-07-2008 15:27

Tam reklam wogóle nie ma