Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne][nie aktualne] Oferta akcji forumowej:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne][nie aktualne] Oferta akcji forumowej:) (/Temat-Nieaktualne-nie-aktualne-Oferta-akcji-forumowej-23066)

Strony: 1 2


[Nieaktualne][nie aktualne] Oferta akcji forumowej:) - Damien - 28-06-2008 14:44

Witam

Chciał bym zorganizować mini akcje forumową która polegała by na tym że w tym temacie zgłaszali by swą chęć wszyscy chętni.
Akcja polegała by następująco:
Zgłosi sie ok 10do 15 chętnych osób,
Zarejestrują się te osoby z jednego reflinka do jakiejś firmy,
Będziemy tam zbierać kase za kliki i kupować refków,premium konto itp,
Gdy uzbieramy większą kwote wybierzemy ją z konta i podzielimy się po równo ale tylko dla tych osób bedzie kasa które klikały.
Czy jest ktoś chętny?


- Zcna - 28-06-2008 14:56

Akcje forumowom powinna prowadzić osoba znana , cieszyć sie dobrą opinią i z długim stażem na forum :-P


- rafki - 28-06-2008 15:22

:mrgreen: :-> :idea:
padlem normalnie...
przeciez to to samo co makaj robi... ja nie moge... :lol: :mrgreen:

pozatym, czy ja jestem taka osoba co zcna wspomnial? Tongue


? - Damien - 28-06-2008 17:25

Heh to kurde co mam siedzieć tu rok żebyście mnie poznali itp??
Przecież ja odrazu nie muszę tego prowadzić tylko ktoś inny a ja bym zrobil akcje forumową jak już bede "zaufaną"osobą według was.
A ty rafki... :roll: :evil:


- rafki - 28-06-2008 18:33

no co, ty rafki, co? powiedz, wyslow sie...

to samo robil makaj, nie odkryles ameryki...


1. juz dwa warny
2. krotki staz [miesiac wystarczy]
3. nie masz zadnych komentarzy
4. nic dobrego nie zrobiles dla forum / ludzi z tego forum


- Damien - 28-06-2008 18:44

heh jestem na forum od kwietnia mam malo postów bo nie pisalem ale prawie codzienie wcghodizlem wchode i bede wchodzil!!
Warny mam za to ze dalem nowy temat o firmie a jak wpisalemw wyszukiwarke nie znalazlo wiec mysalem ze jej jeszcze nie ma.
Komentarze nie wiem skad mam wziac jak nie dawno zaczołem buxami i niby skad mam wziac kase za pozyczanie a co niby ty zrobiles dla forum?


- rafki - 28-06-2008 18:58

refbacki i pomoc


.... - Damien - 28-06-2008 19:03

tak wogóle jak byś zauważył jestem dłużej od ciebie na fiorum..


- rafki - 28-06-2008 19:12

moze i jestes dluzej na fiorum ale co zrobiles dla fiorum? nic nie zrobiles dla fiorum.
[tak, to sarkazm...]


- Pogrebniak - 28-06-2008 19:18

a może już przestaniecie się kłócić kto zrobił więcej na forum tylko przejdziecie do konkretów, co ??? :-P