Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shvoong- Zarabiaj na pisaniu streszczeń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Shvoong- Zarabiaj na pisaniu streszczeń (/Temat-Shvoong-Zarabiaj-na-pisaniu-streszczen-23053)



Shvoong- Zarabiaj na pisaniu streszczeń - Spencer42 - 27-06-2008 19:50

Witam serdecznie, Shvoong jest to strona internetowa na której można zamieszczać swoje własne streszczenia za pieniądze. Autorem streszczeń może być każdy nie zależnie od wieku i sprawności pisania tekstów, więc nawet jeśli słabo piszesz to i tak możesz śmiało spróbować bo i tak nic cię to nie kosztuje a spróbować zawsze można. Pieniądze dostajesz za to ze ludzie odwiedzają twoje streszczenia, aby dostać 0,01$ za streszczenie musisz mieć ok.30 odwiedzających na miesiąc(jest to naprawdę łatwe). Pieniądze dostajesz na swoje konto paypal po uzbieraniu 10$. Zaletą Shvoonga jest to że streszczenia które będziesz miał na swoim koncie będą dla ciebie zarabiać nawet do końca życia.
Oto link do rejestracji Shvoonga: http://pl.shvoong.com/aff-3FD7D/


- Pogrebniak - 29-06-2008 14:36

jak dla mnie czasochłonne, 30 odwiedzin by dostać 0.01$ :-| no i jeszcze trzeba umieć napisać to wypracowanie :->


odp - Spencer42 - 30-06-2008 14:46

Witam, może i czasochłonne, ale dla chcącego nic trudnego, poza tym 30 odwiedzin to nie tak dużo, do każdego streszczenia można dodawać 10 zakładek, które w prosty sposób pomagają odnaleźć streszczenie, które nasz interesuje, czyli np. chcemy znaleźć „W pustyni i w puszczy”, ale nagle zapomnieliśmy nazwę lektury, to wpisujemy w wyszukiwarkę shvoonga słowo np. Tarkowski i po chwili pokazuje nam się streszczenie, w którym autor zamieścił zakładkę o tym tytule(dzięki temu znacznie więcej ludzi wchodzi na dane streszczenie). Jak już wcześniej napisałem (poprzedni post), aby pisać w shvoongu i zarabiać pieniądze nie trzeba posiadać niewiadomo, jakich umiejętności pisarskich, wystarczy opisać coś prostymi słowami i już, zwykły/a polak/ka może tutaj pisać, można pisać o książkach, grach, gazetach, filmach, itd.. Mam nadzieję ze pomogłem i POWODZENIA.


- Sniechu - 30-06-2008 15:58

Spencer42 napisał(a):można pisać o książkach, grach, gazetach, filmach, itd..

Niestety o grach chyba się nie da tam pisać recenzji, popraw mnie jeśli jestem w błędzie...


odp. - Spencer42 - 30-06-2008 18:16

Na razie nie można, ale od znajomego wiem ze już wkrótce będzie można


- dzelagr - 01-07-2008 15:14

a ja mam pytanie. czy np jak sie samemu napisze takie streszczenie i pozniej sie na nie wchodzi to dolicza te wizyty? czy nie mozna tak wchodzic?


odp - Spencer42 - 01-07-2008 16:25

1 czy 2 razy w miesiącu można wejść na swoje streszczenie(dolicza w tedy punkty) aby np. sprawdzić komentarze zostawione przez odwiedających.


- kurdelaska - 24-07-2008 21:14

To oszustwo wpis o shvoongu już był!!!!!!!! I to ja go napisałam

A odpowiadając na pytania, o grach można pisać i o wszystkim


odp. - Spencer42 - 25-07-2008 00:47

Witaj kurdelaska, czemu według ciebie mój temat jest oszustwem. Jeśli są takie same tematy, lecz w innych katalogach, to nie ma w tym nic złego, co innego gdybym dodał do tego samego, co ty w tedy mogłabyś być zła, co do drugiej części twojej wypowiedzi to się z tobą zgadzam, wcześniej o tym nie wiedziałem.


RE: Shvoong- Zarabiaj na pisaniu streszczeń - Spencer42 - 27-12-2011 14:16

Dawno tu już nie byłem, zapraszam jeszcze raz do rejestrowania się poprzez mój link http://pl.shvoong.com/aff-A31AB/ i pisania rozmaitych tekstów na największym na świecie portalu gromadzącym pisarzy. Zarabiaj pieniądze na pisaniu, za to ze zarejestrujesz się poprzez mój link, oprócz tego co sam rarobisz przez miesiąc, gwarantuje ci 50% z tego co zarobię dzięki tobie, oraz w razie potrzeby pomogę ci we wszystkim.
Proszę o napisanie do mnie na gg 2291354 zaraz po tym jak się zarejestrujesz.