Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY]earnmybux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [NOWY]earnmybux.com (/Temat-NOWY-earnmybux-com-23035)

Strony: 1 2 3


- Marszalll - 28-06-2008 16:17

[quote:-|f0e0b447d]MarSZaL dostajesz Warna za niezmienienie tagów[/quote:-|f0e0b447d]
no trudno.... :oops:
nie patrzylem w ten temat... :evil2:


A wracając do sprawy....
to dopisuje sie ktos... :->
chcial bym sprawdzic ten bux. Wiem, że cashmybux.com wyplaca a to jest tego samego admina... Ale nigdy nic nie wiadomo... ja mysle, że można zaufać firmie. :idea:


- rafki - 28-06-2008 16:20

ja mysle ze padnie, i to niedlugo...
prowadzenie wielu firm naraz nie sprzyja biznesowi... :|

[ Dodano: 2008-06-28, 17:20 ]
albo przynajmniej biznesowi buxowskiemu


- Marszalll - 28-06-2008 16:30

Cytat:prowadzenie wielu firm naraz nie sprzyja biznesowi... :|
kto wie czy sam je prowadzi?
Gdyby tak bylo to życzył bym mu powodzenia z wypłatami :mrgreen:

rafki.A i nie pisz postów jeden pod drugim tylko edytuj... bo mi sie za to dostalo. jak wiudać :idea: :idea: :idea:


- rafki - 28-06-2008 16:33

to za to ci sie dostalo? :mrgreen:
dostalo ci sie za nie zmienienie tagow. poza tym posty dopisane w szybkiej odp same sie dodaja do poprzedniego posta... Wink


- Pogrebniak - 28-06-2008 16:36

MarSZaL napisał(a):
Cytat:prowadzenie wielu firm naraz nie sprzyja biznesowi... :|
kto wie czy sam je prowadzi?
Gdyby tak bylo to życzył bym mu powodzenia z wypłatami :mrgreen:

Wklej screen wypłaty z tej firmy, o której mówiłeś to może zaczęcisz innych do zapisu :-)

MarSZaL napisał(a):rafki.A i nie pisz postów jeden pod drugim tylko edytuj... bo mi sie za to dostalo. jak wiudać :idea: :idea: :idea:

MarSZaL przecież warna dostałeś za zły tag temau a nie za nabijanie postów :mrgreen:


- Marszalll - 29-06-2008 10:24

Dostalem warna zaraz po tym jak napisalem post pod postem po czym zaraz go edytowalem zeby nie bylo.. no i z ciekawosci zajzalem do regulaminu zeby jeszcze raz przeczytac go dokladniea nie tan na odwal sie... i doczytalem sie tego o pisaniu postu pod postem :->

ale to ostrzeżenie brzydko wygląda :-( :->


- Pogrebniak - 29-06-2008 10:30

MarSZaL napisał(a):Dostalem warna zaraz po tym jak napisalem post pod postem po czym zaraz go edytowalem zeby nie bylo..

Dostałeś warna za to, że nie zmieniłeś tagu swojego tematu, ponieważ napisałeś [PŁACI] a powinno być [NOWY] ponieważ nie ma dowodów na to że ta firma płaci w dziale Zapłaciły


- Marszalll - 29-06-2008 10:37

a ja nie wim...... czesto ja nawet nie wim co robie i gdzie jestem.. to taka choroba zwana wakacje...(pfff, pfff.... %%%) :-> :-> :idea:
no wiecie


- rafki - 29-06-2008 18:33

nie za mlody jestes? Tongue

nie, nie wiemy...


- makaj - 29-06-2008 18:35

Każdy ma inny pomysł na spędzanie wolnego czasu :-|