Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy mozna tam zarobić czy fałsz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: czy mozna tam zarobić czy fałsz? (/Temat-czy-mozna-tam-zarobic-czy-falsz-23029)



czy mozna tam zarobić czy fałsz? - gabi071984 - 26-06-2008 14:12

# Eurobarre
# ECBarre
# Moneycashbar
# Mega-Barre
# SmartBarre

co sądzicie o tych firmach? są dobre?


- Sniechu - 26-06-2008 15:24

http://zarabiam.com/topics5/eurobarre-przestal-placic-vt909.htm#24656


- gabi071984 - 26-06-2008 15:46

tak ale w linku który podałeś piszą o eurobarre a te inne firmy opłaca się tam zapisać?


- Sniechu - 26-06-2008 15:49

Jeśli chodzi o inne firmy to znam tylko Smartbarre. Trochę czasu miałem go na pulpicie (bo to banner reklamowy), ale zarabia się dosyć mało i zrezygnowałem. Według mnie buxy są lepsze, ale to tylko moje zdanie.


- gabi071984 - 26-06-2008 15:52

dobra dzięki za opinie proszę też o wypowiedz innych użytkownków :arrow:


- Zcna - 26-06-2008 16:00

Nie opłaca sie za to brać bez poleconych 1 punkt to 1 minuta 1000 punktów to przeważnie od 10 do 15 centów więć na miesiąc ciężko zarobić dużo a przecież nie bede przy kompie 24 godziny siedział
bawiłem sie w to z 2 tygodnie i zrezygnowałem byłem w ec barre bo ma najwyższe stawki obecnie.


- Pogrebniak - 27-06-2008 07:12

bez poleconych nie opłaca się za to zabierać, przy powiedzmy 20 refkach którzy siedzą sporo dziennie się opłaca ale samemu to nie, a poza tym jeśli chcesz sama to max 2 surfbary, bo 5 na raz to raczej zajmie cały pulpit i zmuli kompa :-P zarabianie przez surfbary to jak na razie najgorszy sposób na zarobek, no + to tyle, że nic nie musimy robić, co jakiś czas każą nam chyba przepisać jakiś tekst i tyle, ja skupiam się tylko na buxach, bo tam da się najwięcej zarobić oczywiście jeśli się klika w wypłacalnej firmie i jest się Premium :-)
to tyle z mojej strony :->


- gabi071984 - 27-06-2008 09:39

a no to dzięki za poradę to narazie się nie zapisuje.pozdtrawiam


- obol - 01-07-2008 18:04

Siemka :-) ...

z nich dwóch znam tylko EC Barre i Eurobare... co do Eurobarre to raczej nadal nie wypłacają.. a EC mam nadal na kompie i w ciagu 3 dni od kad go instalnolem zarobilem 7** pkt i dostalem za to ok 10 cenciaków... ale to i tak malo... ten sposob moze byc co ponajwyzej dodatkiem do innych sposobow ;D bo na kompie tak czy siak siedzimy ^^ :-> :->


czy mozna tam zarobić czy fałsz? - Artinesse - 05-11-2018 22:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.