Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
buxy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: buxy (/Temat-buxy-23027)

Strony: 1 2


- gabi071984 - 26-06-2008 18:40

tak pytania może tam były łatwe ale nie każde rozumiałam a jak bym wiedziała że mi konto usuną za złe odpowiedzi to bym ostrożniej odpowiadała a tak szczałam . i czemu się tak czepiacie jak ja nie mam do nikogo pretensji przecież napisałam że nie miałam tam dużo kaski a człowiek się na błędach uczy. :arrow:


- Pogrebniak - 27-06-2008 06:57

jeśli ktoś nie rozumie zadanych przez nich pytań to niech sobie włączy translator online :-)


- gabi071984 - 27-06-2008 09:42

Pogrebniak napisał(a):jeśli ktoś nie rozumie zadanych przez nich pytań to niech sobie włączy translator online :-)


no właśnie tak bym zrobiła gdybym wiedziała że to takie ważne ale nie chciało mi się i szczelałam ale naprwde nic się nie stało i tak nie jest to dobry bux są lepsze gdzie kaska szybciej rośnie