Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NOWY] Kablebux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [NOWY] Kablebux (/Temat-NOWY-Kablebux-23020)



[NOWY] Kablebux - Pogrebniak - 25-06-2008 17:34

Firma ma na start 12 linków. Linki są po 0,005$ natomiast reffki 50%
Wydaje się mało, ale gdy kupimy Premium a jest ono tanie 8$ na miesiąc to wtedy dostaniemy 0,02$ za własne kliki i 0,015$ za kliki reffków więc z kilkoma poleconymi w 1 dzień da się zarobić 1-2$, czyli opłaca się kupić Premium. Naprawdę firma warta polecenia ;-)
Amin zarobione pieniądze wysyła zwykłym użytkownikom w 10 dni roboczych, natomiast premiowanym w 2 dni(ale najczęściej jak tylko jest online to wpłaca od razu). Dowody wypłat na ich forum :-P

Min to 6,75$ na AP :-P

Jeśli ktoś nie ma tam konta to zapraszam do rejestracji poprzez banner w moim opisie :-)

[ Dodano: 2008-06-25, 18:40 ]
Sorry ale nie zauważyłem, że już był temat, ale wasza wyszukiwarka szwankuje, wpisywałem kablebux i pokazało, że nie ma jeszcze takiego tematu tutaj.
Jeszcze raz sorry za powtarzanie tematu, mam nadzieję, że nie dostanę warna :-P

Temat do Kosza :-)


[NOWY] Kablebux - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.