Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AP -> bwin [narazie nieaktualne] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: AP -> bwin [narazie nieaktualne] (/Temat-AP-gt-bwin-narazie-nieaktualne-23015)



AP -> bwin [narazie nieaktualne] - cpunek - 25-06-2008 10:06

witam
przesle komus 11.96$ z AP na AP bo sie podobno daTongue
a ktos mi wplaci na bwin 25zl
dane podam temu ktory sie zgodzi na wymiane i wysylam kase jak dojdzie domnie na bwin a dochodzi do 5dni roboczych bo boje sie przekretow

PS. przy okazji moze mi ktos opisac jak wysyla sie kase z AP na AP krok po kroku :-) dzieki


Re: AP -> bwin - Pogrebniak - 25-06-2008 13:09

[quote:-|d1dadeabb="cpunek"]witam
przesle komus 11.96$ z AP na AP bo sie podobno daTongue
a ktos mi wplaci na bwin 25zl
dane podam temu ktory sie zgodzi na wymiane i wysylam kase jak dojdzie domnie na bwin a dochodzi do 5dni roboczych bo boje sie przekretow

PS. przy okazji moze mi ktos opisac jak wysyla sie kase z AP na AP krok po kroku :-) dzieki[/quote:-|d1dadeabb]

nie da się wpłacić bezpośrednio do bwin komuś obcemu
musiałbyś wymienić kasę z AP na Moneybookers i dopiero wtedy sma wpłacić

PS: min wpłata do bwin to 40zł więc musisz jeszcze drugie tyle uskładać :-)


- cpunek - 25-06-2008 13:26

jak sie nie da podaje dane nr konta i co ma wpisac w tytule przelewu i mi wplaca :-)
a co do 40zl to masz racje nie zauwarzylem ;( poczekam az inne buxy wyplaca i zrobie oferte Big Grin chyba ze ktos sie zgodzi pozyczyc ale watpie wiec nieaktualna oferta sorki