Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzymy historie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Tworzymy historie (/Temat-Tworzymy-historie-230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Tworzymy historie - Kilol - 02-04-2010 19:20

[...] I wtedy nagle, z zaskoczenia wpadł dyrektor. Nie zauważając pięknej młodej kobiety rzucil się na profesorke I rozebrał ją i pocichłszy ją wyruchał w odbyt, w pewnej minucie wszedl jej ojciec, który też miał ochotę na jej wspaniały obiad, który miała zrobić wracając z pracy po nocnej zmianie na której robiła bigos mieszając kolanem. Dyrektor wystraszony obecnością ojca profesorki schowal sie do szafy z dmuchanym psem. Na szczęście miał swój bigos z ryby, więc go zjadł po czym wpadł tam, ojciec dymitriej z torbą cukierków i z prezerwatywą pełną cieplutką...


RE: Tworzymy historie - ziomex983 - 03-04-2010 15:49

[...] I wtedy nagle, z zaskoczenia wpadł dyrektor. Nie zauważając pięknej młodej kobiety rzucil się na profesorke I rozebrał ją i pocichłszy ją wyruchał w odbyt, w pewnej minucie wszedl jej ojciec, który też miał ochotę na jej wspaniały obiad, który miała zrobić wracając z pracy po nocnej zmianie na której robiła bigos mieszając kolanem. Dyrektor wystraszony obecnością ojca profesorki schowal sie do szafy z dmuchanym psem. Na szczęście miał swój bigos z ryby, więc go zjadł po czym wpadł tam, ojciec dymitriej z torbą cukierków i z prezerwatywą pełną cieplutką i po chwili ja skonsumował...


RE: Tworzymy historie - pespe - 03-04-2010 22:00

[...] I wtedy nagle, z zaskoczenia wpadł dyrektor. Nie zauważając pięknej młodej kobiety rzucil się na profesorke I rozebrał ją i pocichłszy ją wyruchał w odbyt, w pewnej minucie wszedl jej ojciec, który też miał ochotę na jej wspaniały obiad, który miała zrobić wracając z pracy po nocnej zmianie na której robiła bigos mieszając kolanem. Dyrektor wystraszony obecnością ojca profesorki schowal sie do szafy z dmuchanym psem. Na szczęście miał swój bigos z ryby, więc go zjadł po czym wpadł tam, ojciec dymitriej z torbą cukierków i z prezerwatywą pełną cieplutką i po chwili ja skonsumował. Uszy trzęsły mu się jak glupiemu...


RE: Tworzymy historie - kura - 03-04-2010 22:07

[...] Uszy trzęsły mu się jak głupiemu jak psu wacek. W ten czas zawitała do nich Krystyna z Gazowni...


RE: Tworzymy historie - pespe - 03-04-2010 23:28

[...] Uszy trzęsły mu się jak głupiemu jak psu wacek. W ten czas zawitała do nich Krystyna z Gazowni która miała obścisłe gacie w czerwone kropki...


RE: Tworzymy historie - pattu91 - 03-04-2010 23:37

Uszy trzęsły mu się jak głupiemu jak psu wacek. W ten czas zawitała do nich Krystyna z Gazowni która miała obścisłe gacie w czerwone kropki i cyckonosz "push up" w kolorze śliwki węgierki


RE: Tworzymy historie - ziomex983 - 05-04-2010 21:16

Uszy trzęsły mu się jak głupiemu jak psu wacek. W ten czas zawitała do nich Krystyna z Gazowni która miała obścisłe gacie w czerwone kropki i cyckonosz "push up" w kolorze śliwki węgierki.I pedzioł ja ze śląska...


RE: Tworzymy historie - pespe - 05-04-2010 21:36

Uszy trzęsły mu się jak głupiemu jak psu wacek. W ten czas zawitała do nich Krystyna z Gazowni która miała obścisłe gacie w czerwone kropki i cyckonosz "push up" w kolorze śliwki węgierki.I pedzioł ja ze śląska, updał z dywanu i połamał sobie oczy...


RE: Tworzymy historie - KristopheR - 28-04-2010 08:18

Uszy trzęsły mu się jak głupiemu jak psu wacek. W ten czas zawitała do nich Krystyna z Gazowni która miała obścisłe gacie w czerwone kropki i cyckonosz "push up" w kolorze śliwki węgierki.I pedzioł ja ze śląska, updał z dywanu i połamał sobie oczy... oraz całe 2 nogi moje.


RE: Tworzymy historie - Damian` - 28-04-2010 09:48

Uszy trzęsły mu się jak głupiemu jak psu wacek. W ten czas zawitała do nich Krystyna z Gazowni która miała obścisłe gacie w czerwone kropki i cyckonosz "push up" w kolorze śliwki węgierki.I pedzioł ja ze śląska, updał z dywanu i połamał sobie oczy... oraz całe 2 nogi moje. Niestety nie dostałem odszkodowania bo ...