Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzymy historie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Tworzymy historie (/Temat-Tworzymy-historie-230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Tworzymy historie - Marello - 04-12-2009 21:36

Jeszcze nasuneła mi się jedna zabawa zapożyczona z innego forum, a mianowicie tworzymy historie po pięć słów każdy

Ja zacznę:

Pewnego razu gdy szedłem po... (następna osoba kopiuje to co ja napisałem i dopisuje swoje 5 słów) Tongue


RE: Tworzymy historie - Alcor - 04-12-2009 21:50

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu...


RE: Tworzymy historie - Marello - 04-12-2009 21:53

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała...


RE: Tworzymy historie - Andre101 - 04-12-2009 21:56

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła...


RE: Tworzymy historie - Alcor - 04-12-2009 21:57

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu...


RE: Tworzymy historie - Kilol - 04-12-2009 22:06

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu,który sparaliżował moje piękne ciało.


RE: Tworzymy historie - Alcor - 04-12-2009 22:10

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu, który sparaliżował moje piękne ciało. Podszedłem do niej i spokojnie zapytałem...


RE: Tworzymy historie - Admin - 04-12-2009 22:15

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu, który sparaliżował moje piękne ciało. Podszedłem do niej i spokojnie zapytałem co tu robisz dzierlatko...


RE: Tworzymy historie - Kleszczman - 04-12-2009 23:33

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu, który sparaliżował moje piękne ciało. Podszedłem do niej i spokojnie zapytałem co tu robisz dzierlatko. Ona tylko na mnie popatrzyła...


RE: Tworzymy historie - Enemy - 04-12-2009 23:36

Pewnego razu gdy szedłem po soczek do naszego osiedlowego sklepu, spotkałem nasza wychowawczynie, która miała bardzo obcisłą bluzkę i doprowadziła mnie do bardzo silnego bólu, który sparaliżował moje piękne ciało. Podszedłem do niej i spokojnie zapytałem co tu robisz dzierlatko. Ona tylko na mnie popatrzyła i powiedziała chodź ze mną...