Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]pomocy plis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]pomocy plis (/Temat-Rozwiazane-pomocy-plis-23)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]pomocy plis - bialczes - 08-11-2009 11:16

Mam już wystarczająca liczbę PTZ na iPoda touch 8gb (tj. 325 PTZ) . Klikam na RETURN TO PTX PLACE i nic sie nie robi tylko pojawiaja mi się od nowa wszystie nagrody :S co mam z tym zrobić? proszę napiszcie jeśli wiecie ..


RE: pomocy plis - xellos666 - 08-11-2009 12:31

no sprawa wydaje się prosta, RETURN TO PTZ PLACE to poprostu powrót do poprzedniego okna z wyborem, jeśli chcesz wmienić punkty na iPoda to musisz poczekać aż pojawi sie nowa dostawa (w tej chwili wszystko jest FRESH OUT czyli nie mają tego na składzie).


RE: pomocy plis - Admin - 08-11-2009 13:30

xellos ma racje dostawa ma sie odbywać srednio raz w miesiącu, gdy tylko będzie taka informacja na pewno ja ogłosze na forum Smile

Bądź cierpliwy , pozdrawiam Smile


RE: pomocy plis - bialczes - 08-11-2009 18:48

ojaaa. hehe . no dzieki panowie. ale to oni nic chyba nie mają bo wszystko jest fresh out -.-
no wlasnie ja sie tak spieszylem z tymi punktami xD zeby jak najszybciej nagrode sobie sprawić a tu nic z tego ;/ a nie wiecie moze kiedy tak mniejwiecej beda jakiekolwiek nagrody?
A jeszcze mam takie pytanie te koszulki jak sie ma juz Z liste to oni wysylaja od razu ? bo pisze GET A FREE T-SHIRT. czy to trzeba gdzies akceptowac to ?


RE: pomocy plis - Admin - 08-11-2009 21:05

(08-11-2009 18:48)bialczes napisał(a):  ojaaa. hehe . no dzieki panowie. ale to oni nic chyba nie mają bo wszystko jest fresh out -.-
no wlasnie ja sie tak spieszylem z tymi punktami xD zeby jak najszybciej nagrode sobie sprawić a tu nic z tego ;/ a nie wiecie moze kiedy tak mniejwiecej beda jakiekolwiek nagrody?
A jeszcze mam takie pytanie te koszulki jak sie ma juz Z liste to oni wysylaja od razu ? bo pisze GET A FREE T-SHIRT. czy to trzeba gdzies akceptowac to ?

o nagrody sie nie martw będą na pewno, jednak trzeba być czujnym bo po uzupełnieniu będą aktywne tylko kilka minut.
Mimo iż jest ich setki tysięcy to użytkowników którzy na nie czekają jest jeszcze więcej.

Nagrody mogą zostać dodane jutro lub też za 2 tygodnie - jeśli będzie gdziekolwiek podana taka informacja na pewno stworze temat informujący wszystkim o tym Smile


RE: pomocy plis - bialczes - 08-11-2009 21:49

no bo mi tak zalezy na tym xD nie mam kasy a szybko bym to opchnal ;D a moglbys mi napisac na gadu czy cos takiego? bo watpie zebym patrzyl ciagle na ta stronke xD
a z tymi koszulkami jak jest? xddd


RE: pomocy plis - Admin - 08-11-2009 22:06

informacje będą uaktualniane na bierząco na forum, użytkownicy forum to nie zegarki które nastawisz jak alarm Smile


a na koszulki wiekszość wciąż czeka...


RE: pomocy plis - jakubixioraczek - 12-11-2009 17:48

niebójcie się z czasem przyjdą częste dostawy i będą wysyłane na bieżąco wystarczy troche poczekać


RE: pomocy plis - BoX - 19-11-2009 23:05

słyszałem ze dostawa ma być jakos w grudniu


RE: pomocy plis - Sonybek - 20-11-2009 10:03

No to czeba jeszcze poczekać Sad Już mi to na nerwy działa tyle czekania